ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ЮВАЛА НОЙ ХАРАРІ

ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ЮВАЛА НОЙ ХАРАРІ - 1 - изображение

15 вересня, о 10:00 в готелі InterContinental Kyiv відбудеться прес-конференція відомого ізраїльського історика та мислителя, професора Ювала Ноя Харарі. Захід буде проведено в рамках міжнародного освітнього форуму «Facing the Future».

Ювал Ной Харарі — один з найбільш відомих істориків сучасності. У світі було продано більш ніж 20 мільйонів екземплярів його книжок. Його роботами захоплюються Барак Обама і Білл Гейтс. Харарі неодноразово зустрічався з відомими публічними діячами, серед яких Ангела Меркель, Еммануїл Макроном та Маурісіо Макрі. 2019 року засновник Facebook Марк Цукерберг обговорив з професором Харарі майбутнєтехнологій і суспільства.

На прес-конференції професором Харарі будуть обговорюватися теми, пов’язані з основними викликами, що стоять перед суспільством у XXI столітті. Також мова піде про книжку «21 урок для 21-го століття», видання якої в Україні пройшло одночасно з іншими країнами світу.

Спікери:

Ювал Ной Харарі — професор Єврейського університету в Єрусалимі, автор бестселерів «Sapiens. Історія людства від минулого до майбутнього», «Homo Deus: за лаштунками майбутнього» та «21 урок для 21-го століття».

Організатори міжнародного освітнього форуму «Facing the Future»:

Олександр Кірпічов — генеральний директор видавництва BookChef.

Ірина Тихомирова — президент Бізнес-школи МІМ. 


Дата і час: 15 вересня 10:00

Місце: готель InterContinental Kyiv (вулиця Велика Житомирська, 2A)


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top