Ділові жінки України об’єднуються задля розвитку своєї країни

Жінки — рушійна сила нашого суспільства. Об’єднавши свій розум, вміння, знання та виваженість українські жінки здатні досягнути великих звершень. Саме з метою об’єднання та взаємопідтримки у Києві 21серпня  2019 року відбудеться подія для дієвих, активних жінок  —  традиційний жіночий нетворкінг «Ранкова кава ділової жінки».

Протягом 3 років цей захід проходить у місті Києві та у містах нашої країни, де присутні відокремлені підрозділи ГО «Ділові Українські Жінки». Мета таких жіночих нетворкінгів не просто підтримати жінку, а об’єднатися для позитивних змін у їх бізнесі, проектах, громадській та благодійній діяльності.

Захід відбудеться 21 серпня  2019 року з 9:00 до 12:30 на кораблі «Ластівка» метро Річковий Вокзал.

Організатор заходу: ГО «Ділові Українські Жінки»

21 серпня 2019 року ми вирушимо разом вздовж безмежної краси могутнього Дніпра у невеличку подорож на романтичній «Ластівці».

На гостей очікує зірковий гість — Олеся Жураківська,  українська акторка театру і кіно, яка успішно працює в Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра. Олеся є заслуженою артисткою України, лауреатом української телевізійної нагороди «Телетріумф» у номінації «Акторка телевізійного фільму/серіалу». У 2018 році акторка виконала роль Дівчини з відром у фільмі режисера Сергія Лозниці «Донбас», за яку була номінована на премію «Кіноколо» (2018) та на «Золота дзиґу» (2019).

Олеся Жураківська зіграла нелічену кількість спектаклів та отримала десятки головних ролей у відомих фільмах та серіалах. Була ведучою програми на телеканалі СТБ «Зважені та щасливі».

Ми впевнені, що шалена енергетика та харизма цієї жінки не залишить байдужою жодну нашу гостю.

В рамках заходу на гостей чекає:

— мотивуючий та надихаючий виступ Олесі Жураківської;
— самопрезентація кожної учасниці;
— розіграш подарунків від партнерів;
— смачний та поживний сніданок від ресторанукорабля;

  • келих Prosecco;
  • фотошут;
  • цікавий та корисний нетворкінг;
  • обмін бізнес-контактами;
  • гарний настрій та яскраві враження.

Реєстрація на сніданок за посиланням — https://docs.google.com/forms/d/1JAOq8XjCWPYM15iP-HwOYKrYP5OLkYNwn_zPnXyGi34/viewform?edit_requested=true

Підтримують традиційний сніданок «Ранкова кава ділової жінки» партнери заходу:

— Ювелірний Дім ZARINA https://zarina.ua/

— медико-косметологічний центр Ecosmetology https://www.facebook.com/cosmeticcentrcosmetology/

ГО Ділові Українські Жінки запрошують активних та дієвих жінок міста взяти участь у традиційному сніданку організації та провести час з користю, самопрезентуватись, поділитись власними думками у даній темі, обмінятись бізнес-контактами й зарядитись позитивом на робочий день!

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top