Семейная идиллия: главные правила жизни Сергея Притулы

Семейная идиллия: главные правила жизни Сергея Притулы - 1 - изображение

Что может остановить ведущего Нового канала, когда он вошел в раж? Обещание, данное любимой жене Катерине. И вот какое.

Вот уже четыре года Екатерина и Сергей Притула – законные муж и жена. Вместе они прошли и через запуск телеверсии «Вар’яти-шоу» (старт нового сезона 27 августа в 21:00 на Новом канале), и через нескончаемые гастроли. Но даже несмотря на занятость Сергей не забывает радовать любимую женщину.

 – Колись Катрусі в одному готелі сподобалась картина, – рассказал ведущий во время интервью Маше Ефросининой в рамках YouTube-проекта «Экзамен на откровенность».– Вона сказала: «Яка класна смішна картина» – і все, ми пішли далі. Потім я поїхав до Львова, знайшов автора цієї картини, і він намалював мені її. Минула пара місяців, і ось ця картина вже в Києві. Була справжня спецоперація, я на ничку заносив її до хати. Катя питала: «А це що?» А я: «Це ікону передали». І ось вона поїхала на роботу, я лишився вдома, походив по квартирі, знайшов місце, де картина б найкраще пасувала, поставив. Настав вечір, ми з’їхались додому, я сів на диван і чекаю, думаю: зараз вона побачить, розчулиться, заплаче, мабуть. Бо ж пара місяців минула, а я бачив, як та картина їй сподобалась. І ось приходить моя жіночка з роботи: ходить по квартирі, щось балакає. А картина стоїть, як бик, посеред хати. Я не знаю, як на неї не напоротися, а вона її вперто не бачить! Я розгнівався, думаю: шо ти! Але, врешті решт, хвилин через 40 побачила.

Семейная идиллия: главные правила жизни Сергея Притулы - 2 - изображение

Кстати, еще в самом начале совместной жизни пара договорилась об одном моменте. Который стал одним из главных правил их будущей семейной жизни.

 – Коли ми тільки почали жити з Катєю, і на горизонті засяяла зірка сім’ї, ми з нею домовились про одну штуку,– говорит Сергей Притула. – Вона сказала: «Життя буває всяке-різне, але я би дуже хотіла, щоб ми жили з тобою так, щоб мене не шкодували». Це була сильна незрима істина. І я намагаюсяжити йповодитися саме так.

Полное интервью с Сергеем Притулой в «Экзамене на откровенность» смотри ЗДЕСЬ.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top