Традиції та краса: у Радомислі відбулося етно-фешн-шоу “Аристократична Україна”

Традиції та краса: у Радомислі відбулося етно-фешн-шоу “Аристократична Україна” - 1 - изображение

27 липня на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль відбувся Всеукраїнський Фестиваль-показ етнічного, стилізованого сучасного одягу та аксесуарів  «Аристократична Україна». Вже третій рік поспіль він об`єднує гостей зі всієї країни, успішних українок та талановитих дизайнерів з головною метою –  посприяти відродженню національних традицій України та розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами.

Традиції та краса: у Радомислі відбулося етно-фешн-шоу “Аристократична Україна” - 2 - изображение

Вже традиційно моделями у яскравих показах стали надзвичайні українські жінки – успішні відомі панянки, бізнес-леді, журналісти, телеведучі, переможниці та учасниці національного конкурсу «Міс Україна», а також матері та дружини загиблих захисників-героїв АТО. Всі вони йдучи доріжкою встелену домотканим лляним полотном, продемонстрували гостям сучасний модний одяг з етно-мотивами від відомих українських дизайнерів, а саме брендів Синій Льон, MarunaByMaria, Gloria, Червона Калина, Света Савельєва та Ательє Elesel та інших. Ручна вишивка, старовинні візерунки, бісер, натуральні тканини та розкіш кольорів – ці вбрання вражають, надихають на спонукають  пишатися українською культурою та її прекрасним мистецьким надбанням.  А от розкішним доповненням образів моделей стали вишукані етно-аксесуари, головні убори та барвисті вінки.

Традиції та краса: у Радомислі відбулося етно-фешн-шоу “Аристократична Україна” - 3 - изображение

Крім того, нині на Фестивалі відбулася заочна фотофіксація національного рекорду  – у показах взяли участь понад 80 успішних українок, які своїми справами збагачують та прославляють нашу державу щодня.

Традиції та краса: у Радомислі відбулося етно-фешн-шоу “Аристократична Україна” - 4 - изображение

Гості ж Фестивалю окрім вражаючого шоу, мали можливість відвідати ярмарок народних майстрів з Київщини, Волині, Житомирщини, Полтави і Вінниччини. А також придбати на згадку прикраси ручної роботи, іграшки, сувеніри та дизайнерський одяг. А ще кожен відвідувач міг взяти участь у майстер-класах, відкрити свій талант за ткацьким станком, прогулятися замком та побачити унікальний музей ікон.

Традиції та краса: у Радомислі відбулося етно-фешн-шоу “Аристократична Україна” - 5 - изображение

Засновниця Фестивалю Ольга Богомолець та співорганізатор громадський діяч, засновниця 1-го блог-журналу Lucky Ukraine Олеся Тарасенко впевнені – захід гарна нагода ще раз насолодитися багатою і такою різноманітною українською культурою, показати таланти дизайнерів, народних майстрів та вкотре підкреслити неймовірну красу української жінки.

Традиції та краса: у Радомислі відбулося етно-фешн-шоу “Аристократична Україна” - 6 - изображение


Євгенія Власенко

Фото: Ігор Іваровський


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top