ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ 2019

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ 2019 - 1 - изображение

5 червня 2019 року в рамках ініціативи ООН у м. Київ відбудеться захід «Всесвітній день охорони довкілля – 2019» на Подолі біля пам’ятника Григорія Сковороди (метро Контрактова площа).

Метою заходу є спонукання людей до впровадження екологічних принципів у власне життя, раціонального використання природних ресурсів і охорони довкілля.

Розпочнеться захід об 11.00 з вступного слова, після якого пройде масовий челленж за ініціативи ООН «Вдягни маску». Присутні вдягнуть маски, як і люди по всьому світу, з метою привернення уваги до проблеми забруднення повітря.

Захід передбачає проведення різноманітних екологічно-освітніх активностей для дітей та дорослих:

– презентація екологічних експозицій від українських митців;
– інтерактиви правильного поводження з відходами;
– знайомство з лідерами та новаторами еко-напряму;
– майстер-класи для дітей та дорослих;
– інформування щодо впровадження екологічних принципів у життя від спікерів провідних організацій.

Організатори заходу: ГО «Міжнародна екологічна безпека».

Серед учасників заходів активна екологічна спільнота:
Екодія; ГО «Друге життя»; Резиденція думок; Міжнародний благодійний фонд Гарних справ; ГО «Інститут соціальних інновацій та розвитку»; ГО «Let’s do it green Ukraine»; СО «Український екологічний клуб Зелена Хвиля»; ГО «Зелена генерація»; ГО «Ukrainian Volunteer Service»; NTS (Nature Technologies systems); Подільська районна організація товариства червоного хреста міста Києва; Сімейний клуб «Busy bee club»; YMCA Kyiv; Київський Палац дітей та юнацтва, відділ біології; IDC (International distribution company); Дідух; Центр публічних комунікацій та інформації; Школа англійської мови FLASH; Zero Waste Helden/Герої; видавництво «Калейдоскоп».

Головні інформаційні партнери: журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»; журнал «Вокруг света. Украина»; журнал «Оксамит»; журнал «Woman MAGAZINE»; портал «Вокруг света Україна»; ГО «Рада національних спільнот України»; портал «bigmir)net»; журнал «Теленеделя».

Програма Всесвітнього дня охорони довкілля 2019

11.00–11.15 Вітальне слово організаторів та партнерів заходу
11.15–12.00 Масовий челенж «Носіння маски» на підтримку світової ініціативи ООН за участі волонтерів Ukrainian Volunteer Service та студенів
Локація для дітей Локація для дорослих
12.00-15.00 екологічні ігри «Мережа життя», «Слонячі сліди» для дітей від ГО
«Інститут соціальних інновацій та розвитку» 12.00-13.00 інтерактив щодо сортування сміття від School recycling.
12.00-15.00 інтерактив – експрес діагностика якості води, Дидактичні настільні екологічні ігри від Київського Палацу дітей та юнацтва, відділ біології 13.00–14.00 майстер-клас «Плетіння чохлу для телефону з целофану від ГО «Міжнародна екологічна безпека»
15.00-17.00 пізнавальні майстер-класи від Міжнародного благодійного фонду Гарних справ 14.00–15.00 екологічний квест від Міжнародного благодійного фонду Гарних справ
15.00-17.00 майстер-клас з виготовлення бджілки з вторсировини від сімейного клубу «Busy Bee Club» 15.30-16.30 майстер-клас з виготовлення бахил зі старих зонтиків від СО ЕкоКлуб “Зелена Хвиля”
17.00- 18.00 – Інтерактивний спіч з експертом з комунікації з екологічних питань та біорізноманіття Андрієм Хрутьбою, співробітником ЦПКІ.

Тема: «Комунікації між містом та громадою для вирішення екологічних проблем», «Відвідування об’єктів природно-заповідного фонду. Що треба врахувати»

18.00-19.00 Інтерактивний спіч з командою «Зелена генерація» Тема: «Життя у стилі нуль відходів. Власний досвід»
19.00 – 19.30 Презентація проекту Zero Waste Helden/Герої
Протягом дня: Екологічна експозиція від творчої групи «Резиденція думок»


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top