АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit

АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 1 - изображение

Популярний гурт АНТИТІЛА презентував відеороботу «Symphony» (TBRG Open x Clean Bandit – Official Cover). Кліп та пісня створені у співпраці з володарем Греммі, гуртом Clean Bandit. До Антитіл звернулися представники британського гурту та запропонували приєднатися до міжнародного проекту, в рамках якого необхідно було створити власну, українську версію відомої пісні. АНТИТІЛА погодилися і два гурти об’єдналися задля музичного експерименту в Україні.

Слід зазначити, що першими відеороботу і пісню «Symphony» (TBRG Open x Clean Bandit – Official Cover) вже почули наживо прихильники гурту АНТИТІЛА 25 травня під час масштабного концерту на «Арені Львів», який розпочав стадіонний тур «Hello» містами України. Майже двадцять тисяч людей, що зібралися на стадіоні, оцінили роботу бурхливими оплесками.

Гурт АНТИТІЛА своїм аранжуванням привніс фарби національного колориту, додавши українські музичні інструменти, українську лірику в пісню Clean Bandit.

Експерименти у спільній роботі гуртів не обмежилися музичною частиною, а й проявилися у відеороботі. За задумом режисера Юджина АНТИТІЛА зняли роботу про те, як відбуваються зйомки кліпів.

АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 2 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 3 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 4 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 5 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 6 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 7 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 8 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 9 - изображение

«У нас було не просте завдання, зняти кліп на пісню «Symphony», оригінал якої — це світовий хіт і на YouTube має 800 мл, переглядів. Було близько п’яти ідей з яких ми зупинилися на найсміливішій . Такий стиль зйомки не властивий нашому шоу-бізнесу, у нас прийнято, щоб все було в рамках «формату», кліпи в тому числі. Але, я завжди хотів показати глядачам, як виглядає процес зйомки очима режисера, і яка величезна праця цілої команди людей стоїть за створенням фінального ролика. Упевнений, у багатьох зміниться сприйняття після перегляду кліпу,»- поділився режисер роботи Юджин.

Зйомки відбувалися у Києві, а постпродакшн здійснювала команда з HEADSHOT studio. Це не перша співпраця гурту АНТИТІЛА з цією командою. Команда вже робила пост продакшн для кліпів «Лови момент» та «Hello».

АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 10 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 11 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 12 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 13 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 14 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 15 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 16 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 17 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 18 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 19 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 20 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 21 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 22 - изображение

«Це був для нас цікавий досвід співпраці з артистом світового рівня. Були свої складні моменти, оскільки нас розділяє досить велика відстань і часом було важко оперативно комунікувати. Головне, що ми завжди самі приймали творчі рішення стосовно наших робіт, а цього разу все необхідно було узгоджувати із творчими партнерами.

Але у фіналі все вийшло добре. Я впевнений, що наша версія пісні сподобається мільйонам слухачів» прокоментував лідер гурту Тарас Тополя.

Clean Bandit, тріо, до складу якого входять Грейс Чатто і брати Люк та Джек Паттерсони, теж розповіли, наскільки їм було приємно співпрацювати з гуртом “Антитіла”. Говорячи про результат спільної праці, Грейс Чатто сказала: “Ми раді співпрацювати з гуртом “Антитіла” і дізнаватися більше про людей і місця, які надихають їх на нові музичні експерименти. Для нас це цікавий досвід, тому ми з нетерпінням чекали на результат нашої спільної співпраці”.

АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 23 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 24 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 25 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 26 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 27 - изображение АНТИТІЛА презентували роботу у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit - 28 - изображение

Пісню гурту АНТИТІЛА – Symphony (TBRG Open x Clean Bandit – Official Cover) вже зовсім скоро можна бути почути наживо під час туру Hello у чотирьох містах України: 7 червня у Харкові на стадіоні «Металіст», 15 червня пісня прозвучить на полтавському стадіоні «Ворскла», у День Незалежності одесити почують на стадіоні «Спартак», а жителі та гості столиці оцінять пісню наживо 17 листопада у Палаці спорту.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top