Олена Лавренюк: «Я дуже поважаю людей, які створюють щось нове та ламають стереотипи!»

Олена Лавренюк: «Я дуже поважаю людей, які створюють щось нове та ламають стереотипи!» - 1 - изображение

Рівно за місяць до прем’єри фільму «11 дітей з Моршина» акторка Олена Лавренюк розповіла про дебют своїх доньок у кіно, що відчувала, перебуваючи з ними на знімальному майданчику, та що для неї значить комедія «11 дітей з Моршина». В ексклюзивному інтерв’ю Woman талановита зірка кіно поділилась планами на новорічні свята та назвала роль мрії

Олена, що для вас значить комедія «11 дітей з Моршина»? 

Це фільм, якого не вистачало українському глядачеві і мені особисто, – ми довго чекали на таке кіно! Це сімейна авантюрна комедія, яку буде цікаво переглядати разом всією родиною: від малечі до дорослих. Це чудова можливість додати сміху, теплоти і ще більше щастя у ваші новорічні і різдвяні свята.

Двоє з 11-ти дітей з Моршина – ваші доньки Поліна та Зоя. Що ви відчували, перебуваючи на одному знімальному майданчику з ними? 

Я як мама на знімальному майданчику переживала за своїх дівчат, адже це був їх перший досвід. Я відчувала навіть, як вони нервують, хоча вони дуже швидко ввійшли в процес та були як рибки у воді.

Олена Лавренюк: «Я дуже поважаю людей, які створюють щось нове та ламають стереотипи!» - 2 - изображение

Для Поліни і Зої – це перша роль у кіно. Які їхні враження від знімального процесу? 

Їм дуже сподобався знімальний процес, адже на майданчику було багато дітей – вони були однією командою, всі дуже здружились і для них це був справжній фан. І ще я хочу відмітити, що діти були дуже організованими – що дуже важливо для актора — та вони отримували задоволення від того, що вони роблять.

Сніжана – зухвала та красива аферистка… Як вам далась така непроста роль? 

Останнім часом я граю зухвалих аферисток (сміється). Проте фільм – комедія, тому навіть мій персонаж мав дуже гармонійно розповідати свою історію.

Олена Лавренюк: «Я дуже поважаю людей, які створюють щось нове та ламають стереотипи!» - 3 - изображение

У вас є роль мрії? Кого хотіли б зіграти найближчим часом? 

Мені хотілося б зіграти в історичній драмі, костюмованому фільмі. А моя дитяча мрія – це зіграти Оксану у «Вечорах на хуторі близь Диканьки».

Хто ваші фаворити серед українських і голлівудських зірок? 

Не можу назвати одного фаворита, я дуже поважаю людей, які створюють щось нове та ламають стереотипи. Саме такі люди мене надихають. Поняття фаворитів у мене постійно трансформується, сьогодні – це хтось один, завтра – інший, сьогодні я подивлюсь кіно або виставу і захоплююсь цієї людиною, завтра – я можу відкрити для себе когось нового. Це постійний робочий стан: дивитись, аналізувати, відкривати когось нового для себе.

Олена Лавренюк: «Я дуже поважаю людей, які створюють щось нове та ламають стереотипи!» - 4 - изображение

Зйомки кіно, гастролі з театром, сім’я… Як все встигаєте?

Встигати не просто, але поки що мені це вдається. Важливо розставити пріоритети і тоді все буде виходити.

Найкращий відпочинок – це… 

Відпочинок в спортивному костюмі вдома, коли всі поруч, не потрібно збиратись, кудись йти чи поспішати. Для мене це найкраще, незалежно від того, де я знаходжусь.

Як плануєте провести новорічні свята?

Мої новорічні свята будуть проходити в процесі промо-кампанії фільму «11 дітей з Моршина», а після її завершення всією сім’єю ми плануємо поїхати кататись на лижах – це вже наша щорічна традиція.

Олена Лавренюк: «Я дуже поважаю людей, які створюють щось нове та ламають стереотипи!» - 5 - изображение

Яка ваша найбільша мрія зараз?

Мрій у мене багато і я вірю в те, що якщо я їх озвучу, то вони вже не будуть мріями. Тому хай краще це залишитися для мене (посміхається).


Журналіст: Лілія Панчишин

Фото: прес-служба

 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top