Ігор Кондратюк запустив флешмоб до 20-річчя «Караоке на Майдані»

Ігор Кондратюк запустив флешмоб до 20-річчя «Караоке на Майдані» - 1 - изображение

Зовсім скоро, один з найпопулярніших проектів українського телебачення, який був створений Ігорем Кондратюком, відзначатиме ювілей – 20 років в ефірі. «Караоке на Майдані» – це одна з тих програм, яка протягом 20 років безперервно щонеділі збирає перед телевізорами мільйони українських родин та тисячі охочих взяти участь у програмі, на самих зйомках. Поборотися за звання кращого народного виконавця змогли близько 5 тисяч співаків з народу і професіоналів, музикантів. Учасниками «Караоке на Майдані» свого часу стали: Надя Дорофєєва, Макс Барських, Наталя Валевська, Тіна Кароль, Alyosha, Тарас Тополя, Павло Табаков, Яна Соломка, Олександр Скічко, учасники гурту AVIATOR, Віка “НеАнгели” та багато інших нині відомих людей.

Ігор Кондратюк запустив флешмоб до 20-річчя «Караоке на Майдані» - 2 - изображение

До цього ювілею програми, її автор і незмінний ведучий «Караоке на Майдані» – Ігор Кондратюк запустив масштабний флешмоб в соціальних мережах – #20роківКараокеНаМайдані та #моєКараокеНаМайдані. Приєднатися може кожен! Якщо ви були учасником передачі, або «Караоке на Майдані» гостювало у вас в місті, або ви були на зйомках у Києві, то скоріш піднімайте свої домашні архіви в пошуках фото або відео і викладайте їх з хештегами #20роківКараокеНаМайдані та #моєКараокеНаМайдані у своїх соціальних мережах Інстаграм та Фейсбук. Найцікавіші спогади отримають лайки та репости від офіційної сторінки @karaoke_na_maidani, а також призи. Деталі флешмобу можна дізнатися на офіційній сторінці “Караоке на майдані” в Інстаграм, а також на офіційних сторінках Ігоря Кондратюка в Фейсбук та Інстаграм.

– Коли ми починали “Караоке на майдані”, не було соціальних мереж. Тоді приходили листи, поштою! І подивившись наш домашній архів зі зйомок Караоке я зрозумів, що це дуже цікаво, побачити кадри різних років! Одна справа що бачив я, як ведучий, а зовсім інше, як бачили Караоке ВИ – зі свого місця учасника, глядача, групи підтримки учасника, випадкового перехожого. Тому запрошую Вас взяти участь в флешмобі #20роківКараокеНаМайдані й #моєКараокеНаМайдані! Обіцяю поділитися і своїми архівними фото, – заінтригував Ігор Кондратюк.

Ігор Кондратюк запустив флешмоб до 20-річчя «Караоке на Майдані» - 3 - изображение

А якщо ви не встигли ще зробити фото або відео з “Караоке на майдані”, або ж просто архів загублений, то приходьте на зйомки ювілейної передачі! Місце і дата зйомки будуть оголошені на офіційному акаунті Інстаграм @karaoke_na_maidani.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top