Алла Мазур знову стала однією з найвпливовіших жінок і найвпливовішою телеведучою України

Алла Мазур знову стала однією з найвпливовіших жінок і найвпливовішою телеведучою України - 1 - изображение

Журнал Фокус 18 жовтня представив традиційний рейтинг «100 найвпливовіших жінок України». Всі учасниці списку були розподілені на категорії: «Лідери», «Кумири», «Стратеги», «Рульові», «Майстри» та «Бізнесвумен». Така концепція дозволила максимально точно відобразити різноманіття важелів впливу учасниць рейтингу.

Алла Мазур знову стала однією з найвпливовіших жінок і найвпливовішою телеведучою України - 2 - изображение

Другий рік поспіль рейтинг очолює Юлія Тимошенко. До першої десятки увійшли жінки, які впливають на політичний курс держави у різних сферах, –  це перший віце-спікер Ірина Геращенко, представниця президента у парламенті Ірина Луценко, єдина жінка-губернатор Юлія Світлична, міністр освіти і науки Лілія Гриневич, омбудсмен Людмила Денисова та інші.

У список найвпливовіших також потрапили відомі українські бізнесвумен, журналісти, громадські діячки та спортсменки – Філя Жебровська, Єлизавета Юрушева, Ольга Кудіненко, Юлія Мостова, Алла Мазур, Соня Кошкіна, Джамала, ONUKA, Ольга Харлан, Еліна Світоліна, Марія Музичук, Дар’я Білодід, Валерія Заболотна, Христина Соловій, Катерина Загорій, Світлана Ройз, Ірина Данилевська та інші.

Алла Мазур знову стала однією з найвпливовіших жінок і найвпливовішою телеведучою України - 3 - изображение

Лідером у рейтингу серед усіх телеведучих-тележурналістів цього року, як і торік стала Алла Мазур – автор і постійна ведуча програми “ТСН Тиждень” на каналі “1+1”. Алла Мазур посіла 60-ту сходинку, таким чином вона піднялася у рейтингу на чотири сходинки вище ніж торік. Рекордсменка нагород, володарка восьми телетріумфів, свої успіхи пов’язує з командою ТСН-Тижня. Щонеділі новини з Аллою Мазур дивляться 25 мільйонів телеглядачів в Україні.  Журналістські розслідування програми допомагають розпочати необхідні зміни в суспільстві.

“Ми не лише інформуємо, спостерігаємо та занурюємося у суть того, що відбувається.  Ми активно взаємодіємо з глядачами і цю нашу впливовість націлюємо на вирішення конкретних проблем, змушуємо ворушитися людей у владі. Саме таку журналістику прямої дії я вважаю дуже важливим трендом сучасних медіа ”  – вважає Алла Мазур

На підтвердження цих слів Алла Мазур наводить приклади: дієві журналістські розслідування про життя слабочуючих людей у Херсоні, Дніпрі і Львові, про проблеми шкільного харчування та фальсифіковане масло.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top