Музей історії міста Києва представляє персональну арт-виставку української художниці Оксани Фурса

Музей історії міста Києва  представляє персональну арт-виставку української художниці  Оксани Фурса - 1 - изображение

5 вересня у МВЦ «Музей історії міста Києва» відкривається персональна виставка української художниці Оксани Фурса. В експозицію увійшли найвідоміші роботи з колекції «ЯБЛУНЕВО-МЕДОВА КАЗКА», серій «ПЕЧВОРГ», «МІСЯЧНЕ МЕРЕЖИВО», «ПОРИ РОКУ» та «ДИВО ЗВІРИ», які чудово демонструють синтез сучасного мистецтва з мотивами і колористикою стародавнього фольклору.

            Роботи Оксани Фурса – справжня ода світу фантазії, радості, сонця та добра. Світло, що ледь помітно ллється з полотен художниці, зачаровує та занурює глядача у світ постійного очікування дива.

          Це містичне сяйво обумовлено авторською технікою художниці, яка базується на стародавній техніці створення готичних фресок. Ця технологія не давала фарбам втрачати свій початковий колір на протязі століть. Задля досягнення ефекту неповторної поверхової прозорості та об’єму, художниця використовує порцелянову суміш, яєчний жовток, олійні та акрилові фарби в  поєднанні з оцтом. Завдяки такому складному поєднанню матеріалів, полотна Оксани Фурса з першого погляду вражають своєю мозаїчністю та неповторністю виконання.

            Мета виставки – представити киянам та гостям міста творчий світ талановитого митця, творчість самобутньої української перлини фольк-арту – Оксани Фурса, яка є яскравим представником сучасного мистецтва України. Основний посил експозиції – побачити світ добра, переплетення народних уявлень та казкових мрій, якими щедро наповнена українська етника, через бачення сучасного мистецтва.

Відкриття виставки — 5 вересня о 18:00
Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 7 ( м. Театральна)

Ведучий – Заслужений артист України Дмитро Оскін
Чарівні романси від оперної діви Олени Гребенюк

Виставка триватиме з 5 по 19 вересня 2018 року.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top