Олександр Макаров: «Йога – це процес дивовижний та індивідуальний»

Мрієте почати займатися йогою? Не знаєте з чого почати? Woman поспілкувався з представником “Mantra House” Олександром Макаровим. Отримайте відповіді на всі свої запитання!

Олександр Макаров: «Йога - це процес дивовижний та індивідуальний» - 1 - изображение

Як можна лаконічно відповісти на питання, що таке йога?

Йога – це стиль життя. Сукупність  простих рекомендацій та практик, які кожен може легко застосувати у своєму житті, допомагають вдосконалити здоров’я, психоемоційний стан і  життя в цілому

Чи потрібно мати який-небудь диплом, аби стати інструктором з йоги?

Найкраще, коли існує послідовність передачі будь-якого знання від учителя до учня. В йозі – це є найважливішим. Звичайно,  будь-якій діяльності необхідно вчитися і добре мати диплом або сертифікат про кваліфікацію, але найголовніше в йозі – мати істинного вчителя йоги.

 З якою регулярністю слід займатися йогою?

Ключове слово – регулярність . Що стосується роботи з тілом, то така робота   немає протипоказань. Сприятливо для здоров’я займатись щодня. Та при завантаженому графіку життя оптимально приділяти заняттям з хатха-йоги по 1-1,5 години  2-3 рази на тиждень. Важливо прислухатись до самопочуття і обрати ту інтенсивність, яка підходить саме вам.

Медитативні практики і дихальні вправи рекомендується виконувати щодня, найкраще вранці на сході сонця або ввечері на заході.

Олександр Макаров: «Йога - це процес дивовижний та індивідуальний» - 2 - изображение

Стільки часу потрібно, аби перейти з рівня початківця на вищий рівень йоги?

Дуже індивідуально. Комусь під силу змінити життя за 21день,  комусь потрібна поступовість у декілька місяців або й років. Важливо оцінити свої можливості, намагатися поступово та без поспіху просуватися у своєму розвитку. Це процес дивовижний та індивідуальний.

Розкажіть про студію “Mantra House”. Які заняття , майстер класи можна відвідати в студії ?

Мантра Хауз – студія, яка дає можливість  усім бажаючим займатися хатха-йогою з професійними тренерами, навчатися різним технікам антистрес-медитації, приймати участь у творчих майстер-класах. Кожен може  навчитися готувати смачну і здорову їжу, а також відвідувати лекції та семінари зі здорового способу життя та мислення, медитації, дієтології та краси.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top