Всі.Свої проведуть «Маркет сенсів»: чого очікувати?

Всі.Свої проведуть «Маркет сенсів»: чого очікувати? - 1 - изображение

Всі.Свої

2–3 березня Всі.Свої проведуть «Маркет сенсів»: гості події зможуть придбати речі від локальних брендів, які відшуковують та переосмислюють національну спадщину, використовують стародавні ремесла та віднаходять нові українські сенси.

На маркеті буде одяг з натуральних тканин, світшоти, сукні та футболки з етномотивами, традиційні українські прикраси, вироби з дерева, глини та кераміки. А також — окремий поверх гастрономії.

Що шукати на маркеті

П’ять поверхів локації на Десятинній, 12 заповнять 180+ брендів, що випускають речі з сенсами:

  • На 2 поверсі розташуються прикраси та аксесуари (гердани, силянки, обручки, сережки, кольє).
  • −1 поверх займуть вишиванки та речі для декору дому (кераміка, текстиль, килими, ліжники та подушки, екотовари, косметика, ігри та книги, свічки).
  • На −2 поверсі слід шукати гастрономію (сири, солодощі, м’ясні вироби, прянощі та соуси, напої).
  • −3 поверх заповнить одяг, сумки та взуття (трикотаж з вишивкою, патріотичні колекції, пальта та верхній одяг, сукні, спідниці, костюми, головні убори та інше).

Радимо обов’язково завітати на 1а поверх: там розташується фотовиставка «Почуй військову» від ГО «Землячки»,  присвячена українським захисницям. На виставці будуть представлені портретні фотографії жінок-військових. А також — їх особисті історії у форматі аудіозапису про особисту мотивацію й досвід на передових позиціях.

Команда Всі. Свої також запрошує гостей наживо поспілкуватися з виробниками, адже їхні колекції виготовляються не просто заради виробництва. У кожну річ бренди закладають свої цінності, свій досвід, свою повагу до минулого та своє бачення майбутнього.

Відтак, організатори радять завітати до стендів Svarga, «Авторські килими Валентини Ткач», Oleksandra, MarkoSoli, Olenabeads_ua, Koza Dereza, AQYUR ceramics, Osoka art, Otem ceramics, Skybin Rustem, «Ліжничок і килимок», Wool.touch, «Браталівська сироварня», Bonaco, Ґаva, Fedosenko.Art, Ornament, Dovbysh Porcelain, Spadshchyna.

На терасі −1 поверху працюватиме фудкорт з різноманітними ставами та напоями. Також смачну каву та десерти можна знайти у центральному фойє та на −2 поверсі.

Безпека

Проведення маркету в умовах воєнного стану вимагає дотримання певних правил. Задля безпеки гостей маркету:

  1. Якщо оголосять повітряну тривогу, маркет буде призупинений до її відбою.
  2. Під час тривоги організатори попросять гостей покинути маркет і перейти в найближче укриття: на локації можна отримати інформацію про найближче сховище.
  3. Маркет знову відчинить двері для відвідувачів після оголошення відбою тривоги.
Що? Де? Коли?

Маркет сенсів відбудеться 2–3 березня у Києві, на Десятинній, 12. Він працюватиме з 10:00 до 20:00 години. Вхід вільний.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top