“Кіносимфонія”: НАОНІ оркестра з дивовижним музичним шоу

НАОНІ

27 січня в Pochayna Event Hall НАОНІ оркестра поєднає в одному шоу саундтреки з улюблених кінофільмів в особливому звучанні традиційних українських інструментів, костюмовані перформанси і вражаючу кругову проєкцію. 

НАОНІ оркестра – уславлений музичний колектив з 55-річною історією. Разом з цим, оркестр – сміливий експериментатор у звучанні, співпраці з популярними артистами та створенні нових програм. Цього разу НАОНІ оркестра здивують вас унікальним проєктом – вражаючим шоу, у якому поєднані музика, кіно та театр. 

Ви почуєте музику з таких відомих кінофільмів та серіалів як “Зоряні війни”, “Хрещений батько”, “Список Шиндлера”, “Гаррі Поттер”, “Гра Престолів”, “Шерлок Холмс”, “Місія нездійсненна” і “Пірати Карибського моря”.

НАОНІ оркестра – це унікальні інструменти, які в такому поєднанні не звучать більше в жодному музичному проєкті світу, і в руках справжніх майстрів-віртуозів творять заворожуючу звукову магію. Сопілка, пан-флейта, окарина, бандура, цимбали, трембіта і дримба відтворять улюблену музику зі світових кінохітів. Кругова відеопроєкція повністю занурить в атмосферу музичної подорожі та створить відчуття присутності у фільмі. На вас чекає живе виконання, об’ємне звучання великого оркестру і неповторний український колорит. 

Чому варто послухати відомі саундтреки до фільмів в оригінальній інтерпретації НАОНІ оркестра? 

  1. Ви почуєте найкращі музичні шедеври в унікальному аранжуванні 

  2. Скористаєтесь нагодою побувати на концерті легендарного приголомшливого колективу та послухати неповторний хор інструментів

  3. Насолодитесь феєричним виконанням та винятково живим звуком

  4. Поринете у вражаючу кругову відеопроєкцію

  5. Побачите костюмовані перформанси

Сім разів оркестр НАОНІ заслужено здобував перемогу на проєкті “Битва оркестрів”. А за останні кілька років під художнім керівництвом Віктора Гуцала музичні експерименти оркестру ставали дедалі цікавішими, сміливішими та новаторськими. У співпраці з представниками сучасних жанрів музики та топовими виконавцями успішно пройшли спільні концерти з багатьма зірками нашої української сцени, серед яких були ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, Артем Пивоваров, Tayanna, гурти «Друга ріка», Mad Heads, Kozak System та інші.

Де: Pochayna Event Hall, просп. Степана Бандери, 23

Коли: 27 січня, 19.00

Квитки: за посиланням.  


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top