Fashionista презентує нову колекцію Pre-Spring’24

Fashionista

В очікуванні весни душа прагне гармонії, а внутрішній стиліст — абсолютної естетики попри погоду за вікном. У цей період український мас-маркет Fashionista представив нову колекцію Pre-Spring’24, яка є маніфестом вічній класиці з влучними лаконічними акцентами для справжніх поціновувачок моди.

Дизайнери створили речі, які вписуються в повсякденне життя та відтворюють настрій кожної. Наприклад, на рандеву можна обрати вкорочену сукню чи плісировану спідницю та доповнити її трикотажним кардиганом. Для прохолодних днів незмінним варіантом слугуватимуть джинси та пальто — вкорочене чи класичне.

Справжньою знахідкою є трикотажні костюми, що складають готовий універсальний образ. Доступні у двох кольорах, темно-синьому та молочному, вони навіюють стиль препі: джемпер з коміром-поло та контрастним кантом передає атмосферу оксфордського студентства, а однотонні мініспідниці додають елегантності та легкості.

“Обираючи основні фасони та палітру, ми прагнули, щоб вони легко інтегрувались в гардероб. Колекція Pre-Spring’24 складається з базових речей, що набувають нової інтерпретації в різних образах та підкреслюють особливості кожної.”, — засновниця бренду Fashionista, Тетяна Барна.

Колірна гама складається з класичних відтінків: чорний, світлий беж, сірий, молочний, темно-синій. Колекція Pre-Spring транслює ідею бренду про безлімітний гардероб, даючи можливість легко поєднувати елементи між собою та інтегрувати їх в базову капсулу.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top