Від Сеулу до Гонконгу: Louis Vuitton Voyager Show

Від Сеулу до Гонконгу: Louis Vuitton Voyager Show - 1 - изображение

Від Сеулу до Гонконгу, відтепер мода Louis Vuitton подорожує світом, запрошуючи своїх прихильників в унікальну подорож із новим концептом Voyager Show. Знаменитий модний будинок готується до запуску нової ери модних показів, розпочавши з жіночої колекції Prefall 2024 від талановитого дизайнера Ніколя Гескьєра, який відбудеться 18 квітня 2024 року.

Нова концепція Voyager Show від Louis Vuitton створена, щоб підкреслити той неповторний дух подорожей, який завжди був властивий цьому високому модному бренду. Міжсезонні колекції будуть представлені у виняткових і вражаючих місцях по всьому світу, щоб розповісти історію відкриттів з місцевим колоритом, що гармонійно доповнює основи кожної колекції. Voyager Show охопить як минулі, так і майбутні чоловічі та жіночі міжсезонні лінії.

Першим кроком в новому вітанні стане показ жіночої колекції Prefall 2024, який відбудеться в Long Museum у Шанхаї. Louis Vuitton обрала цю локацію як виразний архітектурний шедевр з видатною мистецькою колекцією, що гармонійно взаємодіє з цінностями модного дому – творчістю та витонченістю. Показ у Шанхаї обіцяє стати новим етапом в співпраці з Китаєм, враховуючи, що перший бутік Louis Vuitton тут відкрився ще в 1992 році, у готелі Peninsula в Пекіні.

Цей захоплюючий перехід відображає не лише еволюцію моди, але і тонке відчуття Louis Vuitton щодо важливості своїх взаємин із культурними перлинами різних країн, роблячи свої модні покази справжніми вітальними карточками для шанувальників бренду. Відтепер Louis Vuitton Voyager Show — це не просто подія, це подорож у світ вишуканості та стилю.


Фото: Pexel


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top