Дитяче Євробачення 2023: де дивитися та як голосувати за Україну

Дитяче Євробачення 2023: де дивитися та як голосувати за Україну - 1 - изображение

Дитяче Євробачення

У неділю, 26 листопада, о 17:00 в ефірі телеканалу Суспільне Культура відбудеться фінал Дитячого Євробачення-2023. Україну представить 9-річна Анастасія Димид з піснею «Квітка», яку для неї написала Світлана Тарабарова, музична продюсерка Національного відбору. У фіналі конкурсу дівчина виступить під номером 3 — Україна голосує.

Організатори показали фрагмент з репетиції виступу Анастасії, на якому можна детально роздивитися майбутній номер — на сцені дівчина постала в образі української Сейлор Мун. В руках 9-річна представниця України тримає магічний жезл у формі мальви, символу перемоги добра над злом, та співає про любов матері до своєї дитини — почуття, яке завжди перемагає і має силу зцілювати світ.

Суспільне Мовлення транслюватиме фінал конкурсу на телеканалі та сайті Суспільне Культура, фейсбук-сторінках Суспільного та Євробачення Україна, а також на сайті Дитячого Євробачення в Україні.​ Початок трансляції о 17:00.

Подію коментуватиме Тімур Мірошниченко — незмінний ведучий та коментатор Євробачення в Україні.

Дитяче Євробачення: як проголосувати за Україну

Переможця Дитячого Євробачення-2023 визначать за результатами голосування глядачів (50%) та журі 16 країн-учасників (50%).

На відміну від «дорослого» конкурсу, на Дитячому Євробаченні дозволено голосувати за представника своєї країни. Глядацьке голосування відбудеться онлайн у два етапи. Де б ви не були: в Україні чи за кордоном, у будь-якій точці світу, починаючи з 21:00 цієї п’ятниці, 24 листопада, ви можете проголосувати за представницю України — Анастасію Димид — онлайн через сайт JESC.TV. Голосування тимчасово припиняється перед початком шоу в неділю, 26 листопада. Згодом, коли всі 16 країн-учасників конкурсу виконають свої пісні, голосування відкриється ще приблизно на 15 хвилин.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top