KATERINA KVIT: незвичні текстури і рваний крій

KATERINA KVIT: незвичні текстури і рваний крій - 1 - изображение

Незвичні текстури і рваний крій у новій колекції SS24 українського бренду KATERINA KVIT.

KATERINA KVIT

З незапам’ятних часів шкіра використовувалась людиною для покриття і захисту тіла. Зараз, у часи великих потрясінь та змін, інстинктивно ми намагаємось віднайти комфорт і спокій, знайти свій прихисток у природних матеріалах. Більше того, натуральна шкіра стала цією тихою гаванню. Дизайнер з українським корінням Катерина Квіт представляє нову колекцію SS24, створену для того, щоб надихати оточуючих обирати поміркований, стійкий, усвідомлений спосіб життя.

SS24

Шкіра – це, безумовно, про стійку моду, так як шкіряні вироби можна носити роками, і не помітити відбиток часу на них. Натуральна шкіра – це про екологічну моду у тому розумінні, що навіть через довгий проміжок часу, така річ може стати вигідною інвестицією. Тому, головним кредо Катерини Квіт є виготовлення стильної та автентичної шкіри, настільки стійкої, наскільки це можливо, а також створення речей, які можуть пройти перевірку часом. Бренд працює виключно з натуральною шкірою, бо саме від довговічності і якості речей залежить стійка мода. Головними моделями колекції є фірмові куртки з лацканами, костюми вільного крою, легкі бомбери, вишукані пальта, ультракороткі спідниці та сукні із текстурною шкірою під крокодила, як сучасне повернення в улюблені 90-ті.

SS24

Катерина Квіт провела масштабні дослідження і помістила на мудборд своєї колекції KATERINA KVIT SS24 безліч сучасних витворів мистецтв, фотографій street style образів, поряд з якими були і зображення молодіжних субкультур, щоб віднайти ідеальне джерело натхнення для цілісних шкіряних образів.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top