Дмитро Карпачов: чи ефективно ставити дитину «в куток»

Дмитро Карпачов

Дмитро Карпачов

На СТБ продовжують виходити прем’єрні випуски реаліті «Супермама». В ефірі ведучий проєкту, Дмитро Карпачов, ділиться цінними порадами та лайфхаками про виховання дітей. Так, Дмитро прокоментував ефективність методу покарання «ставити дитину в куток».

Учасниця реаліті зазначила, що в рамках покарання доньки може поставити її в куток, аби вона заспокоїлась та усвідомила свою некоректну поведінку. Такий метод покарання обурив інших мам. Свою думку щодо цього висловив і ведучи проєкту, Дмитро Карпачов.

«Ставити дитину в куток, щоб вона приборкала емоції та усвідомила свої помилки – абсолютно неефективно та безглуздо. Аби це покарання припинилося, вона, звісно, скаже вам те, що ви хочете від неї почути, але наведіть мені хоча б один приклад, коли, відстоявши в кутку, хтось змінив свою поведінку раз і назавжди. По-перше, діти дуже імпульсивні і їхні бажання та емоції набагато сильніші за будь-які правила та заборони. По-друге, перебуваючи у стресі чи переживаючи негативні емоції, діти не здатні до аналізу. Єдине, що зрозуміє малеча, що за погані вчинки вона знову стоятиме в кутку. Краще дайте дитині заспокоїтися та будьте поруч, а потім поясніть, чому так не можна робити», – пояснив ведучий.


Фото: прес-служба СТБ


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top