Masha Danilova презентувала кліп на пісню «Кайф» 

Masha Danilova презентувала кліп на пісню «Кайф»  - 1 - изображение31 травня українська співачка Masha Danilova презентувала відеороботу на пісню «Кайф». Зйомки кайфового кліпу проходили два дні, його героями стали українські актори Григорій Бакланов, Анастасія Цимбалару, а також Арам Арзуманян. Головний меседж роботи — насолоджуватися кожним моментом свого життя, а також ділитися своїм кайфовим станом з іншими.

«Нещодавно я почула таку фразу: «Кажуть, ми живемо один раз. Насправді ми вмираємо один раз, а живемо щодня». Хочеться донести своєму слухачу, що ось цей кожен день не варто марнувати. Життя може бути довгим або коротким – ніхто не знає, що для нас підготувала доля. Його потрібно проживати з кайфом, робити те, що хочеться, жити так, як подобається тобі, а не як кажуть. Для мене ця робота максимально про свободу в усіх вимірах та сенсах, головний сенс життя —  кайфувати від нього!», — коментує співачка. 

Masha Danilova презентувала кліп на пісню «Кайф»  - 2 - изображение

Masha Danilova

До виходу кліпу Masha Danilova запустила у своїх соціальних мережах челендж «Кайфові обійми» та «Від чого кайфують Кияни», щоб подарувати людям позитивні вібрації, дізнатися, від чого вони кайфують навіть в такий складний час. До челенджу були раді доєднатися кияни з різних місць столиці.   


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top