У США презентували додаток “Дія”

У США презентували додаток Дія - 1 - изображениеМіністр цифрової трансформації Михайло Федоров 23 травня на першому саміті Diia in DC у Вашингтоні презентував досягнення Мінцифри, додаток “Дія”. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

“Працюємо над впровадженням Дії ще на двох континентах. Співпрацюватимемо з Колумбією і Замбією. Вивчатимемо можливості, щоб поділитися досвідом цифрової трансформації з цими країнами. Про це на сьогоднішньому саміті розповіла Адміністратор USAID Саманта Пауер. Далі — більше. Ведемо перемовини щодо експорту Дії з 10 державами, кілька з яких підтримує USAID. Вірю, що саміт у США став ще одним потужним поштовхом для зміцнення іміджу України як цифрової країни. Майбутнє точно за нами”.

Так само він додав, що Дія це раз дуже потужний інструмент в Україні:

“Зараз Дія — це 19 мільйонів користувачів, 14 документів та 30 сервісів у кілька кліків в смартфоні. А ще — потужний бренд України, який належить кожному з вас”.

Міністр так само зазначив, що попри війну в Україні продовжують запускати нові сервіси й послуги для громадян та бізнесу. 

“Маємо унікальний досвід цифровізації. Попри війну продовжуємо будувати потужну цифрову країну, запускати нові сервіси й послуги для громадян та бізнесу. Системно змінюємо філософію взаємодії між державою та людиною”.


Автор: Дар’я Скотченко

Фото: прес-служба Міністерство Цифрової Трансформації України


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top