Шон Пенн зніметься в українському фільмі

Шон Пенн зніметься в українському фільмі - 1 - изображениеАмериканський актор Шон Пенн, який підтримує Україну в війні з Росією, зніметься в кінофільмі «Війна очима тварин». Про це повідомив The Hollywood Reporter. Фільм розповідає про війну в Україні з точки зору різних тварин. 

Режисером виступить Мирослав Слабошпицький. Пенн зіграє американського звукорежисера, який випадково стає свідком початку повномасштабної війни, коли 24 лютого 2022 року російські сили вторгаються в Україну.

«Я дуже радий бути частиною цього фільму. Для мене велика честь співпрацювати з неймовірним актором, видатною людиною та одним з найбільших друзів України Шоном Пенном. Він був з нами під час атаки 24 лютого і досліджує війну в Україні у своєму документальному фільмі. Його підтримка безцінна для нас і не може бути переоцінена», — сказав Слабошпицький.

Виробництвом проєкту займаються українські компанії SOTA Cinema Group та Kleos Art, а продюсерами виступили Олег Кохан та Олексій Макухін. 

“Всі історії нашого кіноальманаха засновані на реальних подіях, і для нас дуже важливо, що закордонні митці такого рівня, як Шон Пенн, розділяють з нами цю страшну реальність, що ми відтворюємо на екрані. Це підкреслює актуальність теми екоциду в Україні, адже кожна куля, кожен уламок ракети, кожна крапля пального, що забруднює нашу землю, є хімічною зброєю повільної дії, яка руйнує екосистему не тільки України” – розповідає продюсер стрічки Олег Кохан.


Автор: Дар’я Скотченко

Фото: прес-служба Sota Cinema Group


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top