Imagine Dragons представила кліп, який був знятий в Україні
Гурт Imagine Dragons представив кліп на пісню Crushed, знятий в Україні. У відео можна побачити страшні руйнування в селищі, яке перебувало під російською окупацією протягом п’яти місяців.
«Хлопцеві вдалося вижити під час обстрілів, адже він ховався під землею у погребі, який став бомбосховищем. Він пережив місяці обстрілів у своєму селищі. Передня частина його будинку зруйнована. Історія Саші розриває серце, і є тисячі інших, як він, які відчайдушно потребують допомоги. Навіть сьогодні його родина без світла та інших елементарних комунікацій».
Така історія їхнього виживання лише одна з багатьох тисяч історій. Саша з родиною сподіваються відбудувати свої домівки. Вони продовжують жити у своєму зруйнованому селищі.
«Ми залишаємося разом із нашими українськими друзями. Ми любимо і підтримуємо всіх вас», — такими словами завершують кліп учасники гурту Imagine Dragons Ден, Вейн, Бен і Платц.