Україна вперше святкує День Європи замість Дня перемоги

Україна вперше святкує День Європи замість Дня перемоги - 1 - изображение9 травня 2023 року Україна вперше відзначає День Європи замість Дня перемоги. Президент України Володимир Зеленський напередодні підписав відповідний указ.

«Сьогодні я підписав відповідний указ, і щороку із завтрашнього дня, 9 травня, ми будемо вшановувати нашу історичну єдність — єдність усіх європейців, які знищили нацизм та переможуть рашизм», — сказав український президен у зверненні з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939−1945 років.

До того ж 8 травня пропонується встановити Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939−1945 років.

У багатьох країнах День Європи відзначається заходами, які спрямовані на підвищення свідомості про європейську інтеграцію та єдність. Ці заходи можуть включати флешмоби, концерти, виставки, спортивні змагання, семінари та інші події.

Також у день Європи у багатьох країнах проводяться демонстрації та марші, які відображають підтримку ідеї єдності та співпраці між країнами Європи.

У деяких країнах цей день є вихідним, а люди відзначають це свято з родиною та друзями, проводять час на природі, готують національні страви та святкують разом.


Автор: Дар’я Скотченко
Фото: pexels
 

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top