Надія Матвєєва розповіла про свого коханого чоловіка

Надія Матвєєва розповіла про свого коханого чоловіка - 1 - изображениеНа СТБ продовжують виходити прем’єрні випуски кулінарного проєкту «Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком». В одному з епізодів на кухню завітала найкраща подруга українських глядачів, ведуча проєктів «Неймовірна правда про зірок», «Позивний Надія», «Ранок у великому місті» на СТБ Надія Матвєєва. Разом Євген та Надія приготували дві неймовірні українські страви, а також поспілкувались про особисте.

Кухня – особливе місце для українців. Крім приготування улюблених страв, саме там завжди відбуваються найщиріші та найвідвертіші розмови. Так, під час зйомок на кухні проєкту «Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком», Надія розкрила подробиці своїх стосунків.

«Так, в мене є прекрасні стосунки, в яких ми готуємо разом. Мій коханий каже, що для нього – мастершеф, тому що йому дуже подобається, як я готую. Мені дуже подобається, як йому подобається. Тобто кожна страва – це: «Я такого смачного супу в житті не їв», «Божественні сирники!». І потім він миє посуд.

Надія Матвєєва розповіла про свого коханого чоловіка - 2 - изображение

В студії проєкту

Вперше про свої стосунки я розповіла Гриші Решетнику у програмі «Як ти?». Після цього мій коханий мав честь прочитати коментарі. Єдине, що я хочу сказати, що мені пощастило в тому, що чим ближче я стаю зі своїм коханим, чим більше ми дізнаємося одне про одного, тим більше я радію, що він саме такий. Тому що я, як доросла людина, розумію, що можна познайомитися, почати жити разом, а потім з’являється: «Я цього не знала… як це витримати?», а тут ідеться про те, що ми дізнаємося більше і стаємо ближчими, і це приємний процес. Це круто», – поділилась телеведуча в ефірі.

Нагадаємо, щосуботи, о 10:10 на СТБ, у новому студійному кулінарному проєкті «Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком» Євген показує, як готувати цікаві старовинні страви, якими надихались наші легендарні предки, та повертає в раціон суто українські продукти, як то пшениця та ріпа. Все це з урахуванням умов сучасного життя та вподобань українців. У кожному випуску до шеф-кухаря приходить зірковий гість. Разом вони готують унікальні українські страви та відкривають такий багатий на смаки світ української гастрономії. Окрім того, на кожного гостя чекає відверта розмова з Євгеном Клопотенком, адже саме на кухні, за приготуванням страв, відбувається найщиріше й найтепліше спілкування.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top