Східні пахощі та канабіс: нова колекція свічок від INRO

INRO

INRO

Український парфумерно-косметичний бренд INRO представив нову колекцію свічок. Від терпкого канабісу до східних спецій — серед незвичних парфумерних нот кожен знайде улюблений аромат.

До колекції увійшли п’ять свічок, створених з думками про східні пахощі, незвичні поєднання та спокій. Пахощі в багатьох культурах і практиках стали символом очищення та розслаблення, їх використовують під час йоги та медитацій. В сучасних інтерпретаціях значну роль грає сам ритуал — запалити свічку, наповнити приміщення тонким ароматом, насолодитися моментом.

INRO

Свічка PALO SANTO з нотами амбри, пачулі, сандалу та квітів — для поціновувачів особливих пахощів. Пало санто, що в перекладі означає священне дерево, використовували племена Південної Америки в духовних церемоніях. Зараз же деревина стала однією з найпопулярніших в парфумерії, але її ароматичні властивості все такі ж корисні. Пало санто заспокоює, допомагає розслабитися, зменшити тривогу та покращити настрій.  

До категорії деревних ароматів відносяться OUD та SANDALWOOD з нотами уду, кедру, кашмерану, сандалу. Трав’яні CYPRESS і HEMP несуть спокій завдяки хвої, м’яті, зеленим нотам і пікантному канабісу.

нова колекція свічок

Спеціально для колекції з рослинними та деревними мотивами INRO створили пакування в природних відтінках із крафтового картону, а незабаром лінійка буде доповнена аромадифузорами. Ознайомитися з колекцією та придбати свічки можна на сайті INRO.

Раніше INRO у партнерстві з фандрейзинговою платформою UNITED24  презентували колекцію свічок, присвячену містам України, які знаходяться в тимчасовій окупації. Вже вдалося зібрати та передати на відбудову України 100 тисяч грн через UNITED24, але благодійна ініціатива все ще триває.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top