Сиве волосся – б’юті-тренд 2023 року

Сиве волосся - б'юті-тренд 2023 року - 1 - изображениеХтось скаже, що сидина в більшості випадків не йде жінкам і сильно їх старить, що не скажеш про чоловіків, які з проявом сидини виглядають більш брутальнішими та мужнішими. Але, ці твердження все більше йдуть на останній план. Жінки з легкістю роблять собі сиве волосся і виглядають при цьому надзвичайно гарно. 

Нещодавно на червоній доріжці в Каннах з’явилася акторка Енді Макдавелл із сидиною на голові. Цим вона дала зрозуміти, що сидина зараз у моді і не варто цього приховувати. До цього тренду приєдналася також героїня серіалу “Секс у великому місті” Сара Джессіка Паркер. Лише кілька тижнів вона також показала своє відросле сиве коріння на світлині.

Сиве волосся - б'юті-тренд 2023 року - 2 - изображение

сиве волосся б’юті-тренд 2023

Молоді дівчата також користуються б’юті-трендом сивого волосся. Вони спеціально перефарбовують своє волосся у сивий колір. Стилісти називають це фарбування silver fox (“срібна лисиця”). Відтінки можуть бути різними: сріблястий, сірий, сріблясто-блакитний чи устрично-сірий. Щоб зробити собі сиве волосся, потрібно мати чимало сміливості. До того ж, це вимагає свого догляду – часте тонування та обов’язкове використання термозахисту.


Автор: Дар’я Скотченко

Фото: pexels


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top