Фільм «Ти — космос» на Каннському кінофестивалі

Фільм «Ти — космос» на Каннському кінофестивалі - 1 - изображениеУкраїнський фільм “Ти-космос” покажуть на кінофестивалі в Каннах. За сюжетом український далекобійник Андрій упродовж двох років летить на космічному вантажному судні до найближчої чорної діри. Разом із бортовим комп’ютером Максимом, якого запрограмовано розважати пілота, вони мають скинути в чорну діру контейнери з ядерними відходами.

Раптово планета Земля вибухає, і Андрій залишається єдиною людиною у Всесвіті, доки на зв’язок із ним не виходить лаборантка французької космічної станції Катрін. Андрій та Катрін летять назустріч одне одному. Ця подорож триває три роки, протягом яких герої закохуються. 

Український фільм “Ти-космос” це копродукція України, Франції та Бельгії. Виробник із української сторони — компанія ForeFilms, продюсери — Володимир та Анна Яценко. 

«Пишаємося бути першим українським фільмом, обраним для цієї програми! І ми сподіваємося, що скоро нам вдасться закінчити фільм і представити його в наступному канському випуску», – написав Володимир Яценко.


Автор: Дар’я Скотченко

Фото: pexels

 

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top