Названі найсильніші паспорти світу

Названі найсильніші паспорти світу - 1 - изображение

Найсильніші паспорти світу: за даними VisaGuide.World, японський паспорт став найпотужнішим паспортом у світі з оцінкою 89,76. За ним слідують сінгапурський, італійський, фінський та німецький паспорт які,  завершують п’ятірку найнадійніших паспортів на 2023 рік.

  • Японія 89,76
    Сінгапур 89,65
    Італія 89.11
    Німеччина 88,99
    Іспанія 88,95

Що відрізняє індекс паспортів VisaGuide.World, то це той факт, що немає двох паспортів з однаковим рейтингом. Це стало можливим завдяки використанню власної оцінки значущості пункту призначення (DSS) — комбінації багатьох факторів, що надає кожному паспорту унікальної цінності.

Найсильніші паспорти світу: щоб досягти унікального рейтингу, система присвоює кожному пункту значення, яке називає показником значущості пункту призначення (DSS). Кожному пункту призначення надається унікальне значення DSS на основі політики в’їзду, яка застосовується щодо паспорта, ВВП, індексу потужності, індексу туризму та індексу людського розвитку (ІРПП), серед інших факторів. DSS збільшується на значення візової вимоги країни призначення для обраних власників паспортів.


Автор: Скотченко Дар’я

Фото: pexels

 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top