Нічна атака рф по Україні: є влучання в об’єкт критичної інфраструктури

Нічна атака рф по Україні: є влучання в об’єкт критичної інфраструктури - 1 - изображениеНічна атака по Україні 9 березня. Повітряна тривога тривала кілька годин поспіль. Вибухи були у Хмельницьку, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Тернополі, Києві. Було влучання в об’єкти інфраструктури на Кіровоградщині, Одещині, Вінниччині і Криворіжжі. 

Балістичною ракетою «Кинжал» було влучання в об’єкт критичної інфраструктури у Києві. Про це повідомив речник київської міської військової адміністрації Михайло Шаманов:

“Програючи війну на фронті, ворог продовжує атакувати столицю. Сьогодні була чергова атака. Тривога тримала майже 7 годин. Ворог застосував майже всі типи свого повітряного озброєння. Завдяки роботі ППО, ударів дронами-камікадзе та крилатими ракетами по столиці не було. На жаль, попередньо балістичною ракетою типу «Кинжал» було влучання в об’єкт критичної інфраструктури. Всі служби працюють на місці. В Святошинському районі уламки впали у дворі житлових будинків, постраждали двоє людей”.

Нічна атака по Україні 9 березня. Загалом було:

– 28 пусків крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555;
– 20 пусків крилатих ракет морського базування “Калібр”;
– 6 пусків крилатих ракет повітряного базування X-22;
– 6 пусків крилатих ракет повітряного базування Х-47 “Кинжал”;
– 8 пусків керованих авіаційних ракет: 2 – Х-31П; 6 – X-59;
-13 пусків зенітних керованих ракет С-300

Крім того, здійснено 8 пусків ударних БПЛА “Shahed-136/131”.

34 з 48 ракет Х-101/Х-555 і «Калібр» знищено сьогодні, – Залужний.


Фото: pexels

 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top