TVORCHI представили трек Hidden Code (OST The First Code) про силу українських кібервійськ!

TVORCHI представили трек Hidden Code (OST The First Code) про силу українських кібервійськ! - 1 - изображение

TVORCHI

«Перший Код» — це історія подорожі у часі через інтерв’ю з керівниками найвідоміших IT-компаній, заснованих в Україні. Вона охоплює період від створення українськими інженерами першого комп’ютера і до сьогодення, коли ІТ-сектор став не лише потужною індустрією, а й важливим фронтом у війні з Росією.

TVORCHI представили трек Hidden Code (OST The First Code) про силу українських кібервійськ! - 2 - изображение

Переможці Нацвідбору на Євробачення-2023

«Наша команда дуже щаслива від того, що саме гурт TVORCHI створив головний саундтрек фільму «Перший код». Їх якісна музика, вокал та особливий стиль виконання додають фільму ще більшої фірмовості та фінально доповнюють всю музичну частину картини», – ділиться продюсер стрічки Владислав Савченко. 

TVORCHI представили трек Hidden Code (OST The First Code) про силу українських кібервійськ! - 3 - изображение

Переможці Нацвідбору на Євробачення-2023

TVORCHI представили трек Hidden Code (OST The First Code) про силу українських кібервійськ! - 4 - изображение

Переможці Нацвідбору на Євробачення-2023

Сингл Hidden Code в стилі електропоп про силу ІТ-військ України, які наближають нас до перемоги. Він про щоденну боротьбу невидимого цифрового світу з атаками на інформаційні системи підприємств та державні установи України.

«Трек Hidden Code про суперменів IT-галузі, які за лаштунками створюють нову історію українського спротиву ворогу. Наші кібервійська з першого дня повномасштабної війни демонструють нереальну силу та єдність задля спільної перемоги» коментують TVORCHI. 

«Таємний код їхньої перемоги»: багатий синтезований звук у поєднанні з хаусом та вокал Джеффрі вже з перших секунд передають енергію міцності українських кібервійськ. 


Фото: пресс- служба Woman Magazine 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top