Всі. Свої проведуть перший маркет сезону 2023

Всі. Свої

Платформа «Всі. Свої» продовжує підтримувати локальних виробників та популяризувати українське. У новий сезон команда повертається з маркетом “Одяг. Взуття. Аксесуари” Подія пройде 18–19 лютого на Десятинній, 12 та збере понад сто українських брендів. Окрім дружньої атмосфери, спілкування та новинок від улюблених дизайнерів організатори анонсували ще й знижки.

Що шукати на маркеті

Два поверхи локації займуть 120+ українських брендів, що представлять жіночий, чоловічий та дитячий одяг, трикотаж, верхній одяг, сумки та взуття, головні убори, аксесуари та прикраси.

Бренди-резиденти «Всі. Свої» подарують гостям маркету знижки на зимові та осінні колекції, аби кожен зміг вигідно купити щось необхідне для себе та близьких. Ціни стануть нижчі на 10, 20 та навіть 50%. Найбільшу вигоду шукайте у Jomoda, Hate Date, KarMi та ALEXANDER DETS.

А на терасі −1 поверху вже традиційно розташується фудкорт, де гості зможуть перекусити, випити каву чи гарячі напої.

Всі. Свої

Безпека

Проведення маркету «Всі. Свої» в умовах воєнного стану вимагає дотримання певних правил. Задля безпеки гостей маркету:

1. Якщо оголосять повітряну тривогу, маркет буде призупинений до її відбою.

2. Під час тривоги організатори попросять гостей покинути маркет і перейти в найближче укриття: на локації можна отримати інформацію про найближче сховище.

3. Маркет знову відчинить двері для відвідувачів після оголошення відбою тривоги.

Організатори радять також не забувати про COVID-19: потурбуйтеся, щоб у вас була з собою маска та дотримуйтеся безпечної дистанції.

маркет

Що? Де? Коли?

Маркет «Всі. Свої» відбудеться 18–19 лютого у Києві, на Десятинній, 12. Маркет працюватиме з 10:00 до 19:00 години. Вхід безкоштовний.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top