Fashion-сцена у Будапешті: відбувся 11-й BCEFW

Fashion-сцена у Будапешті: відбувся 11-й BCEFW - 1 - изображение

Угорське агентство моди та дизайну організувало головну модну подію регіону Центральної Європи – Будапештський центральноєвропейський тиждень моди (BCEFW), який протягом тижня відвідало майже дві тисячі відвідувачів. Захід пройшов за новою концепцією: 15 угорських та 4 регіональних дизайнерів представили свої осінньо-зимові колекції на чотирьох знакових майданчиках столиці у формі презентацій.

Мода знову опинилася в центрі уваги в Будапешті. Загалом близько 1000 відвідувачів відвідали паралельні заходи, взяли участь у тематичних майстер-класах та відвідали шоу-руми зі знижками, а також змогли придбати продукцію улюблених вітчизняних брендів у поп-ап магазині BCEFW.

Budapest Central European Fashion Week

Зображення 1 з 11

Головна подія оновленого BCEFW – презентації дизайнерів – відбулася 4 та 5 лютого лютого у чотирьох знакових будівлях Будапешта: Національному театрі танцю, Угорському національному музеї, Музеї етнографії та університетській бібліотеці ELTE, де майже 1000 людей побачили колекції угорських брендів, а також двох словацьких і двох польських дизайнерів сезону осінь-зима 2023/24.

“Цього року ми організували BCEFW в одинадцятий раз, і за цей час відбулася значна зміна концепції. Замість подіумних показів ми надали дизайнерам можливість дебютувати у форматі креативної презентації, адже це була чудова нагода прорекламувати свої особливості в рамках унікальних концепцій” – сказала Аніта Форинтос-Шуч.  
«Крім того, захід відіграє важливу туристичну роль, оскільки завдяки включенню чотирьох знакових локацій міжнародні журналісти та впливові особи з великою кількістю прихильників, які відвідали захід, отримали більш різноманітне уявлення про визначні пам’ятки та туристичні особливості Будапешта. Ми з гордістю можемо сказати, що BCEFW став однією з визначальних культурних і творчих подій регіону, програма якої надає унікальний, якісний і незабутній досвід для професіоналів, тих, хто цікавиться модою, а також для туристів, які відвідують місто», – додав заступник генерального директора HFDA.

Budapest Central European Fashion Week

Зображення 11 з 11

 

Одна зі стратегічних цілей Угорської агенції моди та дизайну, якій цього року виповнюється п’ять років, – перетворити Будапешт на столицю моди в регіоні, а також на привабливий напрямок для мандрівників, які цікавляться модою та дизайном і шукають саме продукцію угорських креативних індустрій. Важливим інструментом є BCEFW, який проводиться щороку і сприяє збільшенню продажів та впізнаваності угорських та регіональних дизайнерів.


Фото: HFDA / The Sparkle Content

 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top