Український фільм «Будинок зі скалок» номінували на «Оскар»

Український фільм «Будинок зі скалок» номінували на «Оскар» - 1 - изображение
Американська кіноакадемія оголосила номінантів. Серед них український документальний фільм «Будинок зі скалок» (A House Made of Splinters). Стрічка спільного виробництва Данії, України, Швеції та Фінляндії змагатиметься за нагороду «Оскар – 2023» у категорії «Найкращий документальний фільм». Це сталося вперше в історії незалежної України. 

Створення стрічки підтримувало Держкіно. Режисер фільму — Сімон Леренг Вільмонт. А другий режисер та лінійний продюсер — Азад Сафаров.
 

У центрі сюжету — пронизлива історія трьох дітей, яких тимчасово відлучили від батьків. Очікуючи на вирішення своєї долі, Єва, Саша та Коля знаходять дружбу та проблиски надії в старих стінах Лисичанського дитячого будинку поблизу лінії фронту на сході України. А група соціальних працівників створює для дітей такий необхідний безпечний простір і дарує моменти радості та спокою.

Раніше фільм «Будинок зі скалок» отримав приз за найкращу режисуру в міжнародній конкурсній програмі документальних фільмів на фестивалі Sundance. 

Фото: Freepik


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top