Донька телеведучого Олександра Педана показала свою кімнату в гуртожитку

Донька телеведучого Олександра Педана показала свою кімнату в гуртожитку - 1 - изображение

Донька телеведучого Олександра Педана Валерія розповіла про своє студентське життя у першому випуску другого сезону проєкту «УніверCheck». А також показала свою кімнату у гуртожитку.

Нині дівчина навчається на спеціальності «Соціологія» в Українському Католицькому Університеті, що у Львові. Навчатися важко, зізнається Валерія, але цікаво. Однак, як і кожному студенту, найбільше їй подобається проводити час з одногрупниками та сусідками по кімнаті. Жити Валерія вирішила в колегіумі – така назва гуртожитків Українського Католицького Університету. І разом із нею в кімнаті ще двоє дівчат.

«УКУ створює всі умови, щоб студенти комунікували між собою. На дверях кімнат є наліпки з твоїм іменем та рідним містом, аби інші студенти швидше запам’ятали тебе. На території універу є також чимало локацій, де можна навчатися гуртом. Є трапезна, де ми їмо з друзями разом. Для студентів, до речі, діє 50-відсоткова знижка. Тому необхідності готувати немає, хіба якщо є бажання», – розповідає Валерія.

Донька телеведучого Олександра Педана показала свою кімнату в гуртожитку - 2 - изображение

Донька телеведучого Олександра Педана показала свою кімнату в гуртожитку

«У другому сезоні ми прийняли рішення акцентуватися також на професіях, щоб молодь спочатку вирішувала, ким хоче працювати, і під це бажання підбирала університет. Ми сходили в гості до топових українських компаній, працівники яких розповіли, чим займаються, які кар’єрні перспективи, заробітні плати. Таким чином ми хочемо змотивувати молодь залишатися, вступати в Україні та будувати кар’єру тут», – пояснює Олександр Педан.

У першому випуску «УніверCheck 2. Професії» детальніше розглянули спеціальності соціолога, на якого навчається донька телеведучого, а також професію маркетолога. 

Фото: пресслужба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top