KOLA, Анна Саліванчук, Юрій Ткач про різдвяні традиції

KOLA, Анна Саліванчук, Юрій Ткач про різдвяні традиції - 1 - изображение

З нагоди різдвяних свят українські зірки, KOLA, Анна Саліванчук, Ірина Сопонару, Юрій Ткач, Тетяна Песик, Анастасія Оруджова, згадали на сторінці телеканалу ТЕТ свої сімейні традиції.

«Моя традиція — святкування Різдва та Нового року разом з моєю мамою. Я вірю, що в цьому році ми будемо разом. На Різдво, як у моєму дитинстві ми підемо колядувати. Колядувати по іспанським сусідам», — поділилася співачка KOLA, яка була вимушена вивезти свою маму в Іспанію від початку війни.

У родині Ірини Сопонару збираються всі рідні за святковим столом, насолоджуються мандаринами та шампанським.

KOLA, Анна Саліванчук, Юрій Ткач про різдвяні традиції - 2 - изображение

Ірина Сопонару

Анна Саліванчук теж зустрічає Різдво з найближчими:

«Сімʼя, кутя, весело, але спокійно. Обовʼязково дім, свічки та смачні дванадцять страв», — розповіла Анна.

Юрій Ткач поділився, що вони люблять проводити Різдво в родинному колі: комік зі своєю дружиною та донькою зустрічають свята разом зі своїми батьками.

KOLA, Анна Саліванчук, Юрій Ткач про різдвяні традиції - 3 - изображение

Юрій Ткач

«Святкова традиція, якої дотримується моя родина, — ліплення вареників. А також будемо дивитися “Новорічний Вечірній Квартал” 31 грудня на ТЕТ», — зазначила Тетяна Песик.

Запросила дивитися новорічний концерт «Вечірнього Кварталу» і Анастасія Оруджова. Актриса «Жіночого Кварталу» також поділилася, що для вдалого свята вдома має бути ялинка та вся сімʼя.

Шануємо своє — єднаємось у традиціях! Ворогові не забрати нашу радість від свят: заряджайтеся позитивом і підтримуйте бойовий дух за переглядом улюблених фільмів, серіалів і шоу на телеканалі ТЕТ.

Фото: пресслужба ТЕТ


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top