В Україні створили додаток для навчання дітей без світла та інтернету

В Україні створили додаток для навчання дітей без світла та інтернету - 1 - изображение

Команда українських розробників з віртуальної школи Unicorn School створила перший у світі мобільний додаток на смартфони та планшети. Він має допомогти дітям навчатися навіть в умовах відключення електроенергії та інтернету. Завдяки функції розумного завантаження навчальний матеріал з усіх предметів щодня дистанційно завантажується вчителями на пристрій. А дитина може учити уроки вже у застосунку. 

Розробка одержала назву Unicorn. Завантажити сервіс можна як на Android, так і на iOS. В описі йдеться, що це інноваційна шкільна освіта за ліцензією Міністерства освіти і науки України в форматі комп’ютерної онлайн-гри для учнів з 5 по 11 класи.

Навчання відбувається в ігровому форматі з візуалізацією кожного предмета, де учень стає головним героєм у казковому онлайн-королівстві з персональним аватаром – лицарем чи принцесою.

В Україні створили додаток для навчання дітей без світла та інтернету - 2 - изображение

Навчання в застосунку школи Unicorn проходить у форматі комп’ютерної гри

До звичайних оцінок користувачі одержують чарівні кристали, золоті монети, кубки та інші нагороди для покращення свого аватара. Програма автоматично надсилає домашнє завдання на перевірку вчителю після того, як відновиться зв’язок з інтернетом. При цьому в учнів залишається доступ до підручників та до понад 17 тисяч інших методичних матеріалів. Дитина, залежно від ситуації, може вибрати, які предмети вчити саме зараз, не прив’язуючись до розкладу. Після кожного пройденого уроку є завдання для перевірки знань.

В Україні створили додаток для навчання дітей без світла та інтернету - 3 - изображение

Уроки оформлені в ігровому стилі з візуалізацією кожного предмета

Фото: Pexels


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top