Новий дует: YAROMIYA і Наталка Карпа заспівали атмосферну колядку

Новий дует: YAROMIYA і Наталка Карпа заспівали атмосферну колядку - 1 - изображение

Співачка YAROMIYA презентує свій перший дует з неймовірним голосом українського шоу-бізнесу – Наталкою Карпою.

Традиції – це невід’ємна частина нашого суспільства, тому про них не варто забувати, а навпаки розвивати та передавати у покоління в покоління. Саме так виникла ідея презентації пісні «Во Вифлеємі». 

«Наш дует – це просто супер зв’язок, який вилився у прекрасну аудіо та відео роботу. Атмосфера тепла, традицій наших свят – це те, що хотілось передати цією піснею. Обов’язково потрібно підтримувати «вогонь» кожного українця і давати людям світло, яке так необхідне кожному з нас. Музика надихає, а це значить, що неодмінно лікує», – каже YAROMIYA. 

Новий дует: YAROMIYA і Наталка Карпа заспівали атмосферну колядку - 2 - изображение

Співачки YAROMIYA та Наталка Карпа

Дівчата поділились, що у саунд та спів вклали всю душу та сподіваються, що кожен українець відкриє своє серце і хоча на трішки згадає про тепло та атмосферу свят. 

«Насправді я належу до тих виконавиць, яка любить працювати над різного роду експериментами, дуетами, колабораціями. Тому, коли саунд продюсер проєкту Мар’ян Глов‘як запропонував дуетну пісню з YAROMIYA, ще й колядку, я радо погодилась. Взагалі, мені здається, що у такий нелегкий час, в який ми зараз живемо, такі традиційній пісні, народні, колядки, мають звучати, особливо, в свіжих обробках, у нових аранжуваннях. Зробити свіже звучання у дуеті – це було неймовірно! Наша співпраця – це однозначно про командний дух та злагодженість. На зйомках і на записі відчувалась атмосфера справжнього тепла» – поділилась Наталка Карпа. 

Разом з піснею виходить і відео робота, яка неодмінно зачепить ваші музичні рецептори та перенесе у атмосферу свят.

Фото: пресслужба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top