У львівському прихистку дітям-переселенцям влаштували свято до Дня Миколая

У львівському прихистку дітям-переселенцям влаштували свято до Дня Миколая - 1 - изображение

У прихистку, який відкрив у Львові  Благодійний Фонд «Твоя Опора» разом із партнерами, зараз проживає понад півтори сотні людей, третина з них – діти. Попри війну, команда прихистку спільно з «Діти на дії» та МБФ «Центр соціальних проєктів майбутнього»вирішила організувати для маленьких дітей-переселенців свято. Волонтери переодягнулися у Святого Миколая та ангелів, роздали подарунки та солодощі, гралися з дітьми в ігри та робили хенд-мейд ялинкові прикраси.

«У нас проживають люди з дуже важкими історіями. Інколи я думаю, як після всього пережитого рухатися далі… Але в такі дні як 19-го грудня, коли прихисток заливався дитячим сміхом і тонув у радощах, я розумію: ми все робимо правильно», – каже Вікторія Фіогностова, керівниця прихистку.

У львівському прихистку дітям-переселенцям влаштували свято до Дня Миколая - 2 - изображение

У львівському прихистку влаштували свято з нагоди Дня Миколая

Загалом з початку повномасштабної війни львівський прихисток прийняв уже майже три тисячі українців. Майже щодень там одночасно проживає більш ніж сотня людей, серед яких діти різного віку.

«Наш прихисток другий за чисельністю у Львові, знаходиться в приміщенні львівського Укртелекому, – розповідає засновниця благодійного фонду «Твоя Опора» Валерія Татарчук. – Ми облаштували там як загальні кімнати для короткотривалого перебування, так і індивідуальні – для людей, яким нікуди їхати далі, а їхній дім або зруйнований, або знаходиться в регіоні під окупацією. У кожного мешканця нашого прихистку – своя болюча історія, яку, можливо, волів би забути, але не зможеш цього зробити ніколи. Тож дуже хочеться підтримати людей і подарувати турботу та затишок, які вони втратили».

У львівському прихистку дітям-переселенцям влаштували свято до Дня Миколая - 3 - изображение

Діти отримали подарунки та солодощі

Підтримати прихисток можна за посиланням.

Деталі про прихисток:

  • Адреса: Львів.
  • Контактний номер: 096 312 87 08 (Viber, WhatsApp, Telegram).
  • Про наявність вільних місць додатково уточнюй телефоном.
  • Прихисток працює цілодобово.
  • Заселення можливе з 5:00 до 00:00 щоденно.

Фото: пресслужба Фонду


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top