Співачка NAVKA вперше побачилась з коханим після початку війни

Співачка NAVKA вперше побачилась з коханим після початку війни - 1 - изображение

NAVKA – амбасадор української сучасної музики, ще задовго до повномасштабного вторгнення росії в Україну вважалась справжнім послом української культури. Продюсер та головний ментор проєкту з відродження народних пісень «Україна в піснях», співачка з власного досвіду знає, що таке кохання крізь війну. Адже чоловік артистки від самого початку війни відправився на південь, захищати нашу країну. 

В перервах між благодійними концертами Європою, NAVKA вирішила самостійно доправити авто для бійців ОК «Південь», де служить її коханий. І тим самим побачитись з коханим вперше після початку війни. Зворушлива зустріч відбулась у Херсонській області.

«Така важлива для мене зустріч! Вона була для мене просто необхідна. Особисте раніше просто було моїм особистим. Це тема, яку я не хотіла обговорювати, тому що не було на це моєї внутрішньої потреби. Коли почалось вторгнення та коханий поїхав далеко, надовго і в небезпеку, я відчула таку потребу. Я хочу говорити про наші стосунки, про мої почуття, про моє кохання, про те, як я ним пишаюсь. Тут з’явилась змога сказати це особисто та просто насолодитись один одним, звісно, у розрізі і волонтерської місії, тому що я привезла авто для наших бійців, а також гуманітарну допомогу для Херсону та Херсонської області» – поділилась NAVKA.

Співачка NAVKA вперше побачилась з коханим після початку війни - 2 - изображение

NAVKA вперше зустрілась з коханим з ЗСУ після війни та самотужки привезла авто в Херсон

Фото: пресслужба співачки


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top