Ведучі 1+1 закликали українців пройти навчання з психології травми

Ведучі 1+1 закликали українців пройти навчання з психології травми - 1 - изображение

Ведучі 1+1 звернулися до українців у соціальних мережах і закликали уважно поставитися до свого психологічного здоров’я та навчитися надавати допомогу собі та іншим. Єгор Гордєєв, Святослав Гринчук, Людмила Барбір, Наталія Мосейчук та Тімур Мірошниченко порекомендували пройти безкоштовний курс з психології травми  «Знати, як допомогти» на платформі Edera.

Ведучі 1+1 закликали українців пройти навчання з психології травми - 2 - изображение

Ведуча 1+1 Людмила Барбір

«Зараз нам, нашим рідним та близьким як ніколи потрібна підтримка. Як це зробити правильно – дізнаєтесь на курсі. Зокрема, як правильно надати першу психологічну допомогу, навіть якщо ви не психолог», – зазначила Людмила Барбір.

Ведучі 1+1 рекомендують навчитися практичній психології

Проєктом опікується Наталія Мосейчук разом з «Право на Освіту». Курс був розроблений у співпраці з провідними фахівцями, психологами-практиками. Це 9 лекцій про базові принципи психологічної підтримки у час війни. Зокрема, як правильно надати психологічну допомогу, навіть якщо ви не психолог; що таке ПТСР; як говорити з постраждалими про те, що сталося та вберегти себе від стресу, надати самодопомогу; як комунікувати з дітьми під час кризових станів. Після проходження можна отримати відповідний сертифікат.

Особливу увагу приділено роботі з травмами дітей. Зокрема, своїми фаховими знаннями поділилася Олена Анопрієнко, вчитель-психолог з Охматдит (м.Київ), яка з перших днів війни надавала психологічну підтримку маленьким пацієнтам. У жовтні Наталія Мосейчук відзначила і обрала серцем пані Олену під час загальнонаціональної премії Global Teacher Prize Ukraine 2022.

Ведучі 1+1 закликали українців пройти навчання з психології травми - 3 - изображение

Ведучий 1+1 Святослав Гринчук

«В цей сповнений викликів час багатьом потрібна психологічна підтримка. Реєструйтесь!», – зазначив Святослав Гринчук.

Ведучі 1+1 закликали українців пройти навчання з психології травми - 4 - изображение

Ведучий 1+1 Єгор Гордєєв

«Ми ваша точка опори, а ви наша. Цей проєкт – прикладні знання у час, в якому ми всі опинилися. Вчіться, допомагайте собі та іншим», закликав Єгор Гордєєв.

Наталія Мосейчук акцентувала, що знання курсу будуть особливо корисні вчителям, які працюють з маленькими пацієнтами лікарень.

Ведучі 1+1 закликали українців пройти навчання з психології травми - 5 - изображение

Ведуча 1+1 Наталія Мосейчук

«Досвід травми є у кожного, війна пройшла по кожному. Тому зараз надважливо знати, як зрозуміти себе в обставинах війни та допомогти іншим. Для мене – це особлива тема. Завжди намагаєшся обирати слова, дуже хочеться бути максимально делікатною. Вчителі! Для вас це особлива рекомендація», – написала телеведуча і зазначила«Щойно запустили вже 5199 реєстрацій на курс. Дякую кожному».

Курс розроблено проєктом психологічної підтримки Орден Фенікса на базі Small Heart with Art, Mental Balance Space. Та за фінансування One Ukraine. В партнерстві з Міністерство охорони здоров’я України та в межах ініціативи першої леді зі створення Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

Фото: пресслужба 1+1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top