Зібров, Денисенко та Волошин у новому відео Анни Трінчер «Зай»

Зібров, Денисенко та Волошин у новому відео Анни Трінчер «Зай» - 1 - изображение

Українська співачка та блогерка Анна Трінчер потішила шанувальників свіжою ліричною композицією «Зай» та одразу випустила кліп на неї. 

Нова робота співачки є меседжем для всіх українок, що вимушено виїхали з України через війну та дуже сумують за додом, місцем, де завжди тепло, затишно та поруч рідні. Якою б хорошою не була країна, що приймає наших біженців, але краще за рідну батьківщину нічого не може бути, де навіть знайомі вулички та будови надають почуття, що ти вдома, на своєму місці, тому кожен день очікування – це своєрідний шлях додому.

Головними героями кліпу став відомий український співак Павло Зібров, акторка Наталка Денисенко та чоловік Анни Олександр Волошин. Вони поділились подробицями зйомок ексклюзивно з Woman Magazine.

Павло Зібров

«Це чуттєва, ніжна пісня, пронизана болем розлуки українок, які зараз за кордоном та дуже хочуть повернутися до своїх коханих. Ми знімали в неймовірно гарному місці – Пирогово, де затишні українськи хатки і чудова природа. Атмосфера на майданчику була дуже теплою. Ми були у кадрі разом з чарівною Наталкою Денисенко, харизматичною красунею, яка є справжнім професіоналом своєї справи. Мені дуже сподобалась моя епізодична роль – хлопака, який добивається уваги дівчини, і все ж таки досягає свого (дивіться у кліпі всі подробиці)», – розповів Павло Зібров.

Зібров, Денисенко та Волошин у новому відео Анни Трінчер «Зай» - 2 - изображение

Співак Павло Зібров та акторка Наталка Денисенко

Наталка Денисенко

«Коли я прослухала цю пісню, у мене просто полилися сльози з очей. Я ридала, особливо, там, де був другий куплет про сина і батька, який десь далеко. І я подумала, що ця пісня реально про моє життя. Пам’ятаю, коли почалася війна, я навідріз відмовлялася їхати за кордон, я хотіла бути в Україні, тому ті 2 місяці до повернення додому були найважливішими. Думаю, що ця пісня відгукнеться у серцях всіх, хто досі не вдома», – розповіла Наталка Денисенко.

Зібров, Денисенко та Волошин у новому відео Анни Трінчер «Зай» - 3 - изображение

Анна Трінчер та Олександр Волошин

Олександр Волошин

«У кліпі я той Олександр Волошин, який жив у місті Бердичів, де завжди майже таким і був: нахабним, гопуватим – тому сильно у роль вживатися не прийшлося. Я вірю в цю пісню з першого прослуховування і вважаю, що це суперхіт», – поділився Олександр Волошин.

Також у кліпі знялась тарологиня Людмила Хомутовська та особлива людина для Анни Трінчер. Хто це був, дивіться у відео! Трек та відео вже доступні на всіх цифрових майданчиках.

Фото: пресслужба Анни Трінчер

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top