Алла Барановська: «Дитинство дітей України має продовжуватись»

Алла Барановська

Інфлюенсерка, підприємиця, а з початку повномасштабного вторгнення ще й волонтерка міжнародного благодійного фонду Way of peace Алла Барановська облаштувала дитячі кімнати в лікарні «Охматдит». 

Алла Барановська: «Дитинство дітей України має продовжуватись» - 1 - изображение

«Дитинство дітей України має продовжуватись і забрати щасливі, хоч вже й не такі безтурботні миті, не зможе ніхто», — коментує Алла.

Найбільша дитяча лікарня в Україні «Охматдит» із самого початку повномасштабного вторгнення продовжила рятувати життя попри повітряні тривоги та обстріли. Вона стала довгостроковим притулком та захистом для тих дітей, які повністю або частково залишилися без опіки. Приймали в стінах лікарні навіть дорослих пацієнтів з важкими пораненнями.

Алла Барановська: «Дитинство дітей України має продовжуватись» - 2 - изображение

Ініціатива створена, щоб покращити психоемоційний стан дітей в такі непрості часи та подарувати їм радісні моменти. Допомогли в облаштуванні ігрових кімнат українські бренди та представництва всесвітньо відомих брендів іграшок.

«Канцелярію для розвитку малечі нам надали YES; «ТойДіКо Україна», офіційні представники Barbie, Hot Wheels, Fisher-Price подарували іграшки мрії; Cubika Toys — органічні дерев‘яні іграшки, які ідеально підходять для розвитку дрібної моторики у дітей. Ми дуже вдячні всім, хто підтримує наші благодійні проєкти і допомагає діткам України», — зазначила Алла.

Всього вдалося облаштувати 12 ігрових кімнат: чотири кабінети психолога, одну сенсорну кімнату в відділі онкології та дитячі кімнати у корпусі хірургії, травматології та офтальмології.

Алла Барановська: «Дитинство дітей України має продовжуватись» - 3 - изображение

Way of peace — всеукраїнський благодійний фонд, який допомагає військовим та цивільним. Від початку повномасштабного вторгнення було привезено понад 260 тонн гуманітарної допомоги жителям деокупованих територій та переселенцям. Фонд також підтримує  серію благодійних вечер «Charity dinners», які заснувала Алла Барановська, щоб не дати світу забути про Україну та продовжувати збирати кошти на допомогу за кордоном. За цей час в Європі та Америці вдалося зібрати більше ніж 20 мільйонів гривень.


Фото: прес-служба 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top