Снайперка Євгенія Емеральд про захист країни та нове кохання на фронті

Снайперка Євгенія Емеральд про захист країни та нове кохання на фронті - 1 - изображение

Снайперка Євгенія Емеральд із позивним Жанна д’Арк, що служить у полку спецпризначення Нацполіції «Сафарі», дала ексклюзивне інтерв’ю ЖВЛ. Руда зірка розповіла, як знайшла на війні коханого, про мрію бути снайперкою, а також зізналася, що бути безстрашою її навчив тато.

Про улюблену професію

«Тато завжди хотів хлопчика. І він мене виховав як хлопця такого бойового. Він у 9 років вперше дав мені гвинтівку. Ось, я і зробила свій перший постріл. І з того моменту я закохалася у зброю», — згадала Євгенія.

Тож, іще з дитинства Євгенія вирішила, що в майбутньому буде снайперкою. Спочатку вона навчалася на юридичному факультеті, а згодом пішла ще й на військову кафедру. 

«Мене питали: “Женю, навіщо, навіщо воно тобі треба?”. А я точно розуміла, що роблю, я знала, що, не дай Боже, буде війна. Я хочу в ній брати участь».

Вона не кинула навчання навіть коли завагітніла й народила донечку Жасмін.

«Коли в мене було 2 останніх місяці мені подзвонив наш майор і каже: “Жека, де ти ходиш?”. Я кажу: “Майоре, в мене тут така ситуація — я трошки вагітна”. Він каже: “Слухай, давай уже швидше народжуй, бо через два тижні у тебе почнеться полігон, а через місяць у тебе присяга. І дійсно я встигла народити. Десь за тиждень або за два тижні вже була на військовій кафедрі».

Про благодійність 

Від початку війни у своєму будинку Євгенія прихистила 30 осіб, розвозила їжу людям, які перебували у сховищах, а потім зрозуміла — куди ефективніша буде саме на бойових діях. Своїм близьким про це сповістила безапеляційно:

«Я посадила свою мати, своїх подруг і кажу, що: “Дівчатка, дивіться, я прийняла таке рішення. Можете намагатися щось мені сказати, але я вже рішення прийняла, і воно таке”. Мати попросила, щоб я дала обіцянку повернутися».

У кінці літа Євгенія ще й оголосила збір 4 мільйонів гривень на ЗСУ. Кинувши таким чином виклик співачці Інні Вороновій, яка збирала гроші на заставу для свого чоловіка, затриманого за наркоторгівлю.

«Я заприсяглася допомагати Україні і народові, то я допомагаю скрізь».

Про нове кохання на війні

На цій війні Емеральд зустріла і своє кохання, військового Євгена. Їм вистачило всього трьох днів, аби зрозуміти — один без одного вони не можуть. Освідчився чоловік Жені просто «на нулі».

«Він дуже нервував, і командир позаду стояв, і він йому каже: “Встань на коліна, зараз не згодиться!”».

Снайперка Євгенія Емеральд про захист країни та нове кохання на фронті - 2 - изображение

Євгенія Емеральд з коханим

А 14-го жовтня пара побралася — без пафосу, серед побратимів. Євгенія переконана — важливо радіти життю, як би важко не було. І головне — просто продовжувати жити! 

«Навчіться бути щасливими під час війни. Це звучить дуже дивно, я розумію. До нас прийшли і намагалися забрати його. А ми маємо не дозволити цього і почати ми маємо з себе».

Повне інтервʼю з Євгенією Емеральд дивіться на YouTube-каналі ЖВЛ.


Фото: прес-служба ТЕТ

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top