One by One та Львівський історичний музей: нова капсула

One by One та Львівський історичний музей: нова капсула - 1 - изображение

У ДНК українського бренду One by One – дбайливе ставлення до історії своєї країни, свого краю, та переосмислення національних кодів у сучасній моді.

Знання історії зараз набуває особливого значення, адже кожен українець відчуває важливість зв’язку із поколіннями. Наше минуле – це і наше майбутнє. Завдяки труднощам та всупереч темним часам українська нація стає сильнішою – багато у чому через міцний та палкий зв’язок із культурною спадщиною. Ми плекаємо, пишаємося, щиро цікавимося нашою історією.

«Ми завжди маємо пам’ятати звідки ми родом, де наше коріння, знати історію своєї країни. Історія – це шлях розвитку», – впевнені у бренді.

Саме тому відкриваючи з гордістю свій магазин у славетному місті Львові, для засновників та команди One by One було важливо відчути контакт із культурною спадщиною міста-музея, як його ще називають. Якими лишень епітетами не нагороджували місто Лева: «Королівське місто», «Перлина корони Європи», «маленький Париж», «український П’ємонт»…

За щасливим випадком саме цьогоріч свій ювілей святкує видатний Львівський історичний музей, який вже 130 років збирає по крупицям український спадок, щоб розповідати історію нашої країни. Відвідавши ЛІМ та побачивши на власні очі перлини музейної колекції, команда One by One одразу вирішила долучитися до популяризації музейної справи та залучення ширшої аудиторії до знайомства із шедеврами української культурної спадщини.

One by One та Львівський історичний музей

У співпраці із кураторами ЛІМ бренд створив капсулу, що є доказом того, що мода не стоїть осторонь від культурних цінностей, а навпаки, немов рушійна сила допомагає просувати їх уперед, осучаснювати і розповсюджувати серед молодого покоління. Головні меседжі співпраці полягають у тому, що похід в український музей – справжня арт пригода, а носити речі, зроблені у колаборації із культурними установами – важлива громадянська позиція і класний модний вибір. Україна зберігає та оберігає визначні пам’ятки у стінах своїх музеїв, а бренд One by One «відтворює» ці шедеври на модних та носибельних речах – худі, футболках, анораках, карго, кепках, сумках-шоперах та термо-пляшечках.

Серед зображень, які з’явилися у колекції: малюнок панорама Львову авторства Авреліо Пассаротті кін. 16 – поч. 17 ст. у виді кольорової гравюри Абрагама Гогенберга 1618 року; ратища прапора римського періоду 2 – 3 ст.; скульптура «Русалка» з фронтону будівлі будинки Військової школи на Печлинському ставі 1820 року; банкнота державного кредитового білету вартістю 100 гривень 1918 року. Ці особливі експонати стали центральними фігурами мерчу, а доповнюють принт об’єднані логотипи музею та бренду.

І нехай наші шедеври залишаться у безпеці під музейним склом, але їх зображення та дух історії оживуть на вулицях міст. Говорять, що людей зустрічають по одежі, то чому б не наповнити її змістом, перетворити на красномовний атрибут, який самостійно і без прикрас стане носієм минулого у майбутнє.


Фото: прес-служба бренду 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top