Соломія Вітвіцька розповіла про брата — захисника України

Соломія Вітвіцька розповіла про брата — захисника України - 1 - изображение

Ведуча ТСН і Єдиного марафону новин Соломія Вітвіцька торік до Дня Незалежності України вела ефіри з Чернівців, Івано-Франківська, Тернополя, Луцьку та Рівного. Цьогоріч у святковому випуску ТСН до 31-річниці Незалежності ведуча повернулася до цих міст, аби дізнатись як вони змінились за рік.

«Тоді ми смакували найколоритніші страви, гребли на човнах озерами, гуляли панськими вулицями. Цьогоріч уся країна опинилася в зовсім іншій реальності. Під час нової фази війни ці міста стали містами відносного спокою. Але тут не припиняється робота заради перемоги. Західна Україна з перших днів повномасштабного вторгнення став і другою домівкою для понад 8 мільйонів переселенців, і хабом для гуманітарної допомоги», — каже Соломія до глядачів у своєму сюжеті.

Торік, у замку Любарта, в Луцьку, Соломія зустрілась з братом-військовослужбовцем. Втім нині Северин воює й останні пів року чи не єдиний спосіб побачитись і поспілкуватись — відеозв’язок. Ведуча зателефонувала брату прямо під час знімань сюжету.

«Обіймаю, цілую! Все буде Україна!», — каже брат Соломії під час онлайн-дзвінка.

Соломія Вітвіцька розповіла про брата — захисника України - 2 - изображение

Соломія Вытвыцька ділиться, що з 2014 року Северин для неї приклад того, як військові переживають цю російську агресію. Ведуча їздила до брата в Севастополь, коли він був заблокований, напередодні псевдореферендуму. Потім за ним поїхала в АТО, коли навіть їхня мама ще не знала, що Северин поїхав туди. Його дружина, Емма, теж захисниця України.

«Я пишаюся братом і підтримую. Його частина однією з перших зазнала ракетного удару під час початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну. За ці пів року ми зрозуміли, що в нас немає жодного чужого міста, в нас є одна країна. Ми чекаємо на перемогу і вболіваємо за кожного захисника на фронті. Ми усвідомлюємо — що треба буде докласти багато зусиль аби відновити країну і точно знаємо, що знову будемо вести наші випуски ось так — святково і весело — як і рік тому», — ділиться Соломія.


Фото: прес-служба 1+1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top