Гурт “Антитіла” презентував новий англомовний сингл

Гурт Антитіла презентував новий англомовний сингл - 1 - изображение

Гурт «Антитіла» випустив англомовну версію пісні Hello та відеокліп спеціально для BBC.

Це перша пісня після співпраці з Едом Шираном на хіт 2Step.

А також друга пісня з майбутнього англомовного альбому гурту Антитіла.

У серпні 2022 року пісня Hello стане саундтреком до документального фільму міжнародної служби BBC про Антитіла та війну в Україні «Frontman – Frontline». Фільм вийде спочатку на спеціальній платформі BBC iPlayer, а потім також на каналах BBC News. Фільм має на меті розповісти жителям Сполученого Королівства та світу про творчість, життя гурту Антитіла до і під час війни, а також про військову службу на передовій.

Тарас Тополя про нову роботу

«Ми створили англійську версію пісні Hello майже одночасно з українською. Та нова реальність змусила переосмислити цю пісню, тому протягом війни в Україні у неї з’явилася нова лірика. Слова створювалися на передовій. Сьогодні композиція набула інших сенсів, якими ми хочемо поділитися зі світом. Цією піснею ми кричимо словами про справедливий, в першу чергу для України мир, а також про ті незворотні наслідки які спричинить війна, якщо людство не зупинить агресора. З глибоким переконанням, що ці переживання близькі кожній людині на нашій планеті, кожній людині, яка хоче, щоб життя, мир і справедливість восторжествували. «Ми написали цю пісню як звернення до людства. Ми звертаємося до кожного громадянина вільного демократичного світу і впевнені, що нас почують», – ділиться лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

Гурт Антитіла презентував новий англомовний сингл - 2 - изображение

У відеокліпі використані кадри з версії 2019 року, за яку відповідав та у головні ролі якої є соліст гурту Detach – Олексій Веренчик, який також виступив режисером кліпу. Нові синхрони були зняті в Харківській області під час служби гурту Антитіла у складі 130 батальйону Територіальної оборони міста Києва ЗСУ.

Нагадаємо, ще до початку повномасштабного вторгнення Антитіла вступили до лав Територіальної оборони міста Києва Збройних Сил України. А з 24 лютого приступили до військової служби в Києві. Згодом, у квітні, батальйон, де служать учасники гурту Антитіла відправили на Харківщину. Там вони проходять службу у евакуаційному підзрозіділі «Маестро» парамедиками-стрільцями. Про військову службу часто діляться у соцмережах.


Фото: прес-служба гурту


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top