Hutsul Planet презентував патріотичний сингл «Духом єдиним»

Hutsul Planet презентував патріотичний сингл «Духом єдиним» - 1 - изображение

Hutsul Planet з Коломиї презентував сингл до Дня Державності України

Команда Hutsul Planet із Коломиї на День Української Державності перезентувала сингл «Духом єдиним». Нова робота оспівує історичне право українців на державність, незалежність та правдиву свободу.

«Духом єдиним воскреснемо, і зійде зоря, / Пророцтво Кобзаря збудеться» – ці слова із приспіву не просто вселяють надію у перемогу України, а наче запрограмовують її.

«За понад п’ять місяців війни росії проти України на нашій землі уже, мабуть, не залишилося людини, яка б не вірила у перемогу. А все – завдяки тому незламному українському духові наших воїнів, який щодня здобуває все нові перемоги на воєнному фронті,» – каже про пісню її автор, засновник масштабного культурологічного руху Hutsul Planet Михайло Балух.
Обкладинкою нового синглу став малюнок відомого гуцульського дизайнера Ярослава Шкрібляка. Митець присвятив свою ілюстрацію усім новітнім Героям України. Зокрема, зобразив верхи на коні мужнього українського воїна, який подолав двоголового орла, – як легендарний Юрій-Змієборець змія.
Hutsul Planet презентував патріотичний сингл «Духом єдиним» - 2 - изображение

Колектив Hutsul Planet

Нагадаємо, «Духом єдиним» – уже третій сингл колективу з часу повномасштабного вторгнення ворога на українську землю. Дві попередні пісенні прем’єри – «Вітер свободи» та «Гаївка (1922-2022)» – підтримали на дусі мільйони українців з усього світу. Нині команда проекту щодня отримує сотні повідомлень із словами вдячності за правдивий патріотичний контент, який зараз так потрібен Україні.

Фото: прес-служба колективу

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top