TAYANNA зізналась в коханні Карпатам

TAYANNA зізналась в коханні Карпатам - 1 - изображение

TAYANNA новій композиції «Гори» співачка звертається до глибин українського національного коду, що полягає в любові до навколишньої природи.

TAYANNA вважає, що ця любов генетично закладена, присутня у кожного з нас — і це відчуття здатно лікувати найстрашніші психологічні травми, дарувати наснагу.

Таким чином, співачка водночас передає увесь біль українського народу зараз, у якого під час жахливої реальності війни загарбники намагаються відібрати щось святе. Водночас, «Гори» сповнена оптимістичними передчуттями і заспокійливими інтонаціями.

«Якщо вам тривожно, важко, погано: сядьте, закрийте очі і відчуйте свіжість гір. Згадайте, як ви кохали, обіймали близьку вам людину – там, на галявинах наших Карпат, і слухали шум бистрих рік. Це у наших жилах, у наших серцях, і забути це — неможливо. Згадайте, як ваші діти бігали поруч з вами, а ви сміялись і раділи кожній дрібниці. Нехай сьогодні обійми рідних та близьких людей порідшали, їх перервала війна… Але ми знаємо та віримо, що скоро все скінчиться нашою перемогою, і ми сядемо на вершині гори, у самому серці, і будемо щасливі просто жити і бути на цій землі!», – TAYANNA. 

TAYANNA зізналась в коханні Карпатам - 2 - изображение

TAYANNA

Пісня «Гори» планувалась як саундтрек майбутнього фільму Алана Бадоєва, який режисер обговорював зі співачкою до війни. За творчим задумом, кіно мало б показати життя українських заробітчан, а пісня — підкреслити основний меседж: де б ти не був географічно, українство завжди в тобі, всередині.

Війна порушила плани щодо фільму, але ідея пісні зараз, коли страждає вся нація і кілька мільйонів українців вимушено покинули свої домівки і давно не бачили рідних, звучить особливо пронизливо.


Фото: прес-служба 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top