Наталія Могилевська дала поради, як морально витримати війну в Україні

Наталія Могилевська

Наталія Могилевська нещодавно в ефірі телемарафона «Єдині новини» розповіла, як знайти своє «місце сили» та триматися морально під час війни в Україні.

«Ми і наші батьки не звикли обіймати і говорити один з одним. Ми все тримаємо в середині. А в такий час потрібно знаходити сили для ніжності та любові. Зараз лікує жіноча енергія і це всім дуже потрібно, а чоловікам особливо. Треба не соромитися, говорити, обіймати. Навіть в соцмережах попросити всіх прислати гарних новин. Як би людині погано не було, це дійсно допомагає.»,коментує співачка.

Саме тому у Могилевської і народилася ідея у створенні моновистави «Я вдома», яка з успіхом та аншлагом відбувається на сцені Національного театру ім. Лесі Українки.

Наталія Могилевська дала поради, як морально витримати війну в Україні - 1 - изображение

«Це не просто вистава, це справжній психологічнореабілітаційний сеанс! І саме там є місце де кожен має змогу виплакатися, відчути себе вільним та сильним.», зазначила артистка.

На питання, чи втомилася Могилевська від постійних концертів, зустрічей та волонтерської діяльності, зірка відповіла, що в неї немає вихідних.

«Коли мені телефонують і кажуть, що хтось вмирає, і треба сьогодні щось передати, то в мене не має права на втому! Мій офіс перетворився на волонтерський центр, де є і зброя, і ліки. Я жива людина і більш за все мене хвилює те, що відбувається всередині країни. Моя робота це підтримувати дух, бо я впевнена, що ми встоїмо проти цього величезного ворога. Саме завдяки вірі і духу!».

Наталія Могилевська дала поради, як морально витримати війну в Україні - 2 - изображение


Фото: прес-служба співачки


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top