Культурне амбасадорство: українські дизайнери представили свої колекції у Німеччині

Культурне амбасадорство: українські дизайнери представили свої колекції у Німеччині - 1 - изображение

За сприяння команди New Fashion Zone, на запрошення Frankfurt Style Award та  Frankfurt Fashion Week, семеро українських дизайнерів відкрили Франкфуртський тиждень моди та спеціальну подію “FASHION with PASSION”. 

“Дизайн – це універсальна мова, яку розуміють у будь-якому куточку світу. Це наш спосіб говорити про Україну у культурній площині. Тим паче, українська мода має чим пишатись”, – вважає Марія Терехова, засновниця New Fashion Zone. 

Україну у Франкфурті-на-Майні представляли бренди Anna Grove, JeiZer, Juliya Kros, Nick Kichkar, PurPureQueen, LISABO and Le.Ko. Дизайнери стали спеціальними гостями та відкрили Frankfurt Fashion Week (20 червня), показавши колекції із додаванням синьо-жовтих кольорів, як символів.

Культурне амбасадорство: українські дизайнери представили свої колекції у Німеччині - 2 - изображение Культурне амбасадорство: українські дизайнери представили свої колекції у Німеччині - 3 - изображение Культурне амбасадорство: українські дизайнери представили свої колекції у Німеччині - 4 - изображение

“Зараз наша країна переживає складні часи. І ми, як представники креативної сфери, несемо місію заявляти про цю війну своєю творчістю, нагадуючи про небезпеку, яка загрожує не тільки Україні, а й всьому світу. Також це дуже вчасна нагода для розвитку бізнесу  в умовах економічної кризи. Адже дуже важливо саме зараз зберегти робочі місця працівникам бренду в Україні. Я вдячна команді NFZ за цю можливість. Я також дякую приймаючій стороні Frankfurt Style Award за теплу підтримку і увагу, за можливість презентувати свою колекцію на такому масштабному заході!”, – поділилась дизайнерка. 

Також, гості події мали змогу познайомитись ближче з брендами та придбати речі у шоурумі, що розташувався в старовинному монастирі Karmeliterkloster. 

24 червня відбувся другий показ української делегації. Його відкрила співачка Лаура Марті піснею “Незалежна” та закликом продовжувати підтримувати Україну у ці важкі часи. Організаторка події та засновниця Frankfurt Style Award, Hannemie Stitz-Krämer розповіда, що цьогорічний захід був присвячений поєднанню різних форм мистецтва: моди те техно-музики.

Культурне амбасадорство: українські дизайнери представили свої колекції у Німеччині - 5 - изображение Культурне амбасадорство: українські дизайнери представили свої колекції у Німеччині - 6 - изображение Культурне амбасадорство: українські дизайнери представили свої колекції у Німеччині - 7 - изображение

“FASHION with PASSION — такою була тема спеціальної премії FRANKfurtstyleaward у Kunstverein Familie Montez. Делегація українських дизайнерів дивувала інноваційним та креативним підходом до сталої моди. Покази, обличчями якого стали найкращі моделі з EastWest Models Frankfurt, за підтримки майстрів з Famous Face Academy, безумовно, стали одним із найяскравіших моментів Франкфуртського тижня моди 2022», — говорить Hannemie Stitz-Krämer. 

Режисером та головним стилістом показів став Кирило Савченко. Гостинний прийом для українських митців забезпечив готель Villa Westend Hotel an der Messe. Власниця якого, Alina Kerste-Gavriluk сказала:

“Я підтримую українських дизайнерів, оскільки рахую їх неймовірно талановитими та перспективними. Хочу, щоб жителі Німеччини теж доторкнулись до їхніх робіт, оскільки знайомство з Україною відбувається через творчість також.”

Всі учасники та партнери проекту стверджують, що цей досвід – лише початок майбутніх бізнес та творчих колаборацій.

Культурне амбасадорство: українські дизайнери представили свої колекції у Німеччині - 8 - изображение


Фото: прес-служба бренду

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top